Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Psy", "Chłopiec w pasiastej piżamie" i "Człowiek w żelaznej masce" [27-01-2019]

Program TV na niedzielę 27 stycznia. Dziś w telewizji m.in. "Psy", "Chłopiec w pasiastej piżamie" i "Człowiek w żelaznej masce". Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Psy", "Chłopiec w pasiastej piżamie" i "Człowiek w żelaznej masce" [27-01-2019]Źródło: Youtube.com
d3cmj6f
d3cmj6f

Program TV na niedzielę [27-01-2019]

"Człowiek w żelaznej masce" (film kostiumowy)
- 20:05 TVP2 (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

Paryż, początek lat 60. XVII wieku. Aramis (Jeremy Irons)
jest zakonnikiem, Portos (Gérard Depardieu) pije i uwodzi kobiety, a Atos (John Malkovich)
stał się samotnikiem. Jedynie D'Artagnan (Gabriel Byrne)
służy monarsze jako dowódca gwardzistów. Francją rządzi młody despota Ludwik XIV (Leonardo DiCaprio). Zauroczony narzeczoną syna Atosa doprowadza do śmierci chłopaka. Ojciec postanawia go pomścić.

"Chłopiec w pasiastej piżamie" (dramat obyczajowy) – 20:00 Paramount Channel (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

Druga wojna światowa oglądana niewinnymi oczyma dziewięciolatka. Historia syna, którego ojciec jest komendantem obozu koncentracyjnego. Chłopiec zaprzyjaźnia się z rówieśnikiem mieszkającym po drugiej stronie kolczastego płotu...

"Mission: Impossible II" (film sensacyjny)
– 20:00 TVN 7 (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

W laboratorium firmy farmaceutycznej stworzono wirus nowej generacji. Zakażony nim człowiek umiera przed upływem doby. Inna wytwórnia leków opracowała antidotum, jednak dopóki wirus nie zaatakuje, specyfik jest bezwartościowy. Sean Ambrose (Dougray Scott)
wpada na pomysł, by dostarczyć wirusa tym, którzy mają lekarstwo, w zamian za udziały w zyskach z produkcji leku. Komandor Swanbeck (Anthony Hopkins)
zleca agentowi Ethanowi Huntowi (Tom Cruise)
zadanie zniszczenia wirusa.

"Znachor" (dramat obyczajowy) – 21:00 TVP Historia (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

Znany chirurg, profesor Rafał Wilczur (Jerzy Bińczycki), jest u szczytu kariery, gdy nieoczekiwanie opuszcza go żona, zabierając ze sobą córeczkę Marysię. Zrozpaczony mężczyzna upija się w obskurnej knajpie. Jego wypchany portfel zwraca uwagę klientów szynku. Rano budzi się na ulicy z rozbitą głową i bez pieniędzy. Nie pamięta nic ze swojej przeszłości.

"Pamięć absolutna" (dramat SF) - 22:30 TVN (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

Przyszłość. Wojny, podczas których używano broni chemicznej, zdewastowały Ziemię. Ludzie zamieszkują już tylko dwa obszary: Zjednoczoną Federację Brytanii i Kolonię. Oba terytoria połączone są tzw. Zjazdem. Robotnik Douglas Quaid codziennie przemierza tę trasę, jadąc do swojej fabryki. Mimo że wiedzie szczęśliwe życie u boku żony Lori, jest spragniony nowych wrażeń. Wydaje mu się, że usługa oferowana przez firmę Rekall spełni jego niewinną fanaberię. Procedura wszczepienia wspomnień, której Douglas się poddaje, nie przebiega jednak zgodnie z planem

"Psy" (film sensacyjny) – 22:40 TVN 7 (Program TV na niedzielę 27 stycznia)

Franz Maurer, funkcjonariusz SB, po przejściu weryfikacji zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji wymierzonej przeciwko międzynarodowemu gangowi złodziei samochodów. Funkcjonariusze otaczają motel, w którym znajduje się poszukiwany przestępca. Nie udaje im się jednak go aresztować, ponieważ kryminalista ginie z rąk członków konkurencyjnej organizacji przestępczej.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d3cmj6f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cmj6f