Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Pretty Woman", "Robin Hood: książę złodziei" i "Gnijąca panna młoda" [17-02-2019]

Program TV na niedzielę 17 lutego. Dziś w telewizji m.in. "Pretty Woman", "Robin Hood: książę złodziei" i "Gnijąca panna młoda". Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na niedzielę - "Pretty Woman", "Robin Hood: książę złodziei" i "Gnijąca panna młoda" [17-02-2019]Źródło: ONS.pl
d1fngnb
d1fngnb

Program TV na niedzielę [17-02-2019]

"Robin Hood: książę złodziei" (film przygodowy)
- 18:00 TNT (Program TV na niedzielę 17 lutego)

Rycerz Robin z Locksley (Kevin Costner)
wraca do Anglii z krucjaty. Towarzyszy mu Maur Azeem (Morgan Freeman)
, któremu Robin uratował życie. W ojczyźnie czekają na rycerza złe wieści - jego ojciec został zamordowany, przepadły rodzinne dobra, a król Ryszard Lwie Serce (Sean Connery)
przebywa na wygnaniu. Wędrując przez las Sherwood, Robin pada ofiarą rzezimieszków. Udaje mu się pokonać ich przywódcę. Dołącza do nich i szybko zdobywa sławę szlachetnego rozbójnika, który wspomaga biednych.

"Gnijąca panna młoda" (film animowany) - 20:00 Paramount Channel (Program TV na niedzielę 17 lutego)

XIX-wieczne miasteczko. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu młodego i bogatego Victora Van Dorta ze zubożałą arystokratką Victorią Everglot. Onieśmielony nową sytuacją narzeczony postanawia przećwiczyć małżeńską przysięgę na łonie natury. Gdy nakłada obrączkę na uschnięty konar drzewa, ten niespodziewanie zamienia się w kobiecy palec. W chwilę potem przed oczami młodzieńca zjawia się gnijąca panna młoda. Choć zmarła wieki temu, nadal czeka na wielką miłość, której za życia nie udało jej się zaznać.

"Pretty Woman" (komedia romantyczna)
- 20:00 TVN7 (Program TV na niedzielę 17 lutego)

Zamożny Edward Lewis przyjeżdża do Los Angeles z Nowego Jorku. Gdy gubi się w mieście, pomaga mu życzliwa ulicznica Vivian. Edward chce, by spędziła z nim tydzień. Oferuje jej w zamian trzy tysiące dolarów. Pochodząca z prowincji prosta dziewczyna zamieszkuje z nim w luksusowym apartamencie. W tym czasie przeistacza się w prawdziwą damę. Edward jest zafascynowany swoją spontaniczną i wrażliwą towarzyszką.

"Anakonda" (thriller) - 21:00 Kino TV (Program TV na niedzielę 17 lutego)

Ekipa dokumentalistów, kierowana przez Terri Flores (Jennifer Lopez), udaje się barką na wyprawę badawczą do amazońskiej dżungli. Zamierzają zrealizować materiał o legendarnym indiańskim plemieniu. Filmowcom towarzyszy narzeczony Terri, antropolog Steve Cale (Eric Stoltz). Po drodze załoga ratuje z tonącego statku łowcę przygód, myśliwego, Paula Sarone'a (Jon Voight), który wkrótce zostaje ich przewodnikiem. Mężczyzna ma jednak własny plan - zamierza złapać ogromną anakondę.

"Pan Wołodyjowski" (film historyczny) - 22:15 TVP Historia (Program TV na niedzielę 17 lutego)

Przełom lat 60. i 70. XVII w. Pułkownik Michał Wołodyjowski (Tadeusz Łomnicki) po śmierci narzeczonej wstępuje do zakonu. Dzięki przyjaciołom opuszcza jednak klasztorne mury. Wkrótce przeżywa kolejne sercowe perypetie. Tym razem kończą się one szczęśliwie - małżeństwem z młodziutką Baśką (Magdalena Zawadzka). Hetman Sobieski mianuje pułkownika komendantem stanicy w Chreptiowie. Wśród żołnierzy pana Michała jest Tatar Azja Mellechowicz (Daniel Olbrychski), który planuje zdradę. Przedtem jednak chce zdobyć Baśkę.

d1fngnb

"48 godzin" (komedia sensacyjna) - 23:05 POLSAT (Program TV na niedzielę 17 lutego)

Z więzienia stanowego ucieka niebezpieczny przestępca Ganz (James Remar). Pomaga mu Billy Bear (Sonny Landham). Gangsterzy docierają do San Francisco, gdzie próbują odzyskać łup z ostatniego napadu. Uciekinierów ściga policyjny detektyw Jack Cates (Nick Nolte). Policjant wyciąga zza kratek byłego partnera Ganza, drobnego oszusta Reggiego Hammonda (Eddie Murphy), i przemocą nakłania go, by pomógł mu w ujęciu groźnych zbiegów.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d1fngnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fngnb