Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Poltergeist", "Obcy - decydujące starcie", "Każdy chce być Włochem" [31-03-2019]

Program TV na niedzielę – 31 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultowy film science-fiction "Obcy - decydujące starcie", horror "Poltergeist" oraz komedię romantyczną "Każdy chce być Włochem". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Poltergeist", "Obcy - decydujące starcie", "Każdy chce być Włochem" [31-03-2019]Źródło: Materiały prasowe
d8b6xf7
d8b6xf7

"Obcy - decydujące starcie" – program TV na niedzielę 31.03.2019

Ellen Ripley to jedyna osoba, która przeżyła tragedii na "Nostromo". Odnaleziono ją zahibernowaną w kapsule po 57 latach. Nikt nie chce wierzyć w jej wersję wydarzeń ze statku. Tymczasem planeta, na której załoga transportowca odnalazła nieznaną formę życia, zostaje zasiedlona. Ripley zostaje szantażem zmuszona do udziału w misji ratunkowej w charakterze eksperta. Towarzyszy jej oddział kosmicznych marines. Gdy docierają na miejsce, planeta wygląda jak wymarła. Konfrontacja z obcymi wydaje się jednak nieunikniona. Ripley będzie musiała wziąć na siebie cały ciężar walki. Film jest kontynuacją oscarowej produkcji "Obcy - 8. pasażer Nostromo" Ridleya Scotta.

"Obcy - decydujące starcie" – 20:00, TV 4

"Poltergeist"– program TV na niedzielę 31.03.2019

Eric i Amy wraz z dziećmi wprowadzają się do nowego domu. Nie wiedzą, że stoi on w miejscu cmentarza. Szybko orientują się, że nie są jedynymi lokatorami. Duch przejmuje kontrolę nad życiem rodziny. Gdy porywa najmłodszą córkę, rodzice zwracają się z pomocą do egzorcysty.

"Poltergeist" – 20:20, TVP 2

"Każdy chce być Włochem" – program TV na niedzielę 31.03.2019

Jake Bianski mieszka w Bostonie i bezskutecznie próbuje odzyskać swoją dawną ukochaną. Dziewczyna opuściła go osiem lat temu, ale on wciąż nie może o niej zapomnieć. Nie zraża go nawet fakt, że kobieta zdążyła wyjść już za mąż i urodzić trójkę dzieci. Przyjaciele postanawiają mu pomóc i organizują mu randkę z Marisą, weterynarz z włoskimi korzeniami. Jake jest przekonany, że takiej kobiecie spodoba się wyłącznie ktoś z włoskim pochodzeniem, więc podaje się za imigranta z Italii.

"Każdy chce być Włochem" – 22:15, TVP 1

d8b6xf7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8b6xf7