Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Obcy: ósmy pasażer Nostromo", "Pan i Pani Killer", "Iron Man III" [24-03-2019]

Program TV na niedzielę – 24 marca 2019 r. Dziś w TV obejrzymy kultowy film science fiction "Obcy: ósmy pasażer Nostromo", komedię sensacyjną "Pan i Pani Killer" oraz film przygodowy "Iron Man III". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Obcy: ósmy pasażer Nostromo", "Pan i Pani Killer", "Iron Man III" [24-03-2019]Źródło: East News
d2qac50
d2qac50

"Obcy: ósmy pasażer Nostromo" – program TV na niedzielę 24.03.2019

W drodze powrotnej na Ziemię statek kosmiczny Nostromo otrzymuje wezwanie o pomoc z pobliskiej planety. Podczas akcji ratunkowej załoga odkrywa nieznaną pozaziemską formę życia. Komputer pokładowy odczytuje sygnał SOS jako ostrzeżenie, ale jest za późno. "Obcy" zagnieżdża się na pokładzie statku i zaczyna zabijać. Ludzie muszą znaleźć sposób na zgładzenie istoty. Sierżant Ripley podejmuje nierówną walkę o ocalenie siebie i pozostałych przy życiu członków załogi.
"Obcy: ósmy pasażer Nostromo" – 20:00, TV 4

"Obcy: ósmy pasażer Nostromo" – zwiastun filmu

"Pan i Pani Killer" – program TV na niedzielę 24.03.2019

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i Pani Killer" – 20:05, TVP 2

"Pan i Pani Killer" – zwiastun filmu

"Iron Man III" – program TV na niedzielę 24.03.2019

Tony Stark to ekscentryczny geniusz, milioner i filantrop w jednej osobie. Często wciela się również w postać superbohatera - Iron Mana. Ale to go dużo kosztuje psychicznie. Tony cierpi na bezsenność, miewa stany lękowe, nie może dogadać się z ukochaną Pepper. W najtrudniejszym momencie życia Stark musi zmierzyć się z wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem - tajemniczym terrorystą Mandarynem.
*"Iron Man III" – 21:35, TVN *

"Iron Man III" – zwiastun filmu

"Dzikie historie" – program TV na niedzielę 24.03.2019

Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda stają na skraju załamania nerwowego. Wszyscy muszą zmierzyć się z jedną z tych sytuacji, które przeżywa się każdego dnia: gadatliwy pasażer zajmujący miejsce obok, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie, pirat drogowy. W świecie, w którym liczą się tylko wydajność i sukces, sześcioro na co dzień spokojnych ludzi postanawia zawalczyć o siebie nawet za cenę przekroczenia granicy między normalnością i szaleństwem.
"Dzikie historie" – 21:55, TVP 2

"Dziki historie" – zwiastun filmu

"Niezgodna" – program TV na niedzielę 24.03.2019

W świecie przyszłości społeczność metropolii podzielono na pięć grup, zgodnie z wrodzonymi predyspozycjami. Są Prawi, Altruiści, Serdeczni, Erudyci i Nieustraszeni. Jeśli nastolatek nie ma żadnej z owych cech, jest skazany na życie na marginesie. Jeśli ma więcej niż jedną - jest niezgodny, może stanowić zagrożenie dla systemu. Choć Tris Pryor ma złożoną osobowość, dołącza do Nieustraszonych. Jej trenerem zostaje Cztery. Wkrótce Tris odkrywa spisek. Trafia do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi.
"Niezgodna" – 21:30, TVN 7

"Niezgodna" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2qac50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qac50