Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – ”Kill Bill”, ”Kiler-ów 2-óch”, ”Sherlock Holmes” [19-05-2019]

Program TV na niedzielę – 19 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy megahit ”Kill Bill” w reżyserii Quentina Tarantino, polską komedie ”Kiler-ów 2-óch” oraz film kryminalny ”Sherlock Holmes”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę – ”Kill Bill”, ”Kiler-ów 2-óch”, ”Sherlock Holmes” [19-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d382zyf
d382zyf

”Kill Bill” – program TV na niedzielę 19.05.2019

Czarna Mamba, płatna zabójczyni, dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia porzucić dotychczasowe zajęcie oraz szefa, ojca dziecka. Wyjeżdża do małego miasta, gdzie chce wziąć ślub z poznanym tam mężczyzną. Bill nie zamierza puścić płazem nielojalności. W czasie ceremonii do kościoła wchodzą jego ludzie i mordują jej uczestników. Kobieta zostaje postrzelona, zapada w śpiączkę. Gdy po czterech latach budzi się z letargu, poprzysięga zemstę napastnikom. Stopniowo eliminuje członków bandy. Na końcu zamierza rozprawić się z Billem.
”Kill Bill ” – 22:00, TV 4

”Kill Bill” – zwiastun filmu

”Kiler-ów 2-óch” – program TV na niedzielę 19.05.2019

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
”Kiler-ów 2-óch” – 22:45, TVN

”Kiler-ów 2-óch”– zwiastun filmu

”Sherlock Holmes”– program TV na niedzielę 19.05.2019

Londyn, koniec XIX wieku. Największą metropolią ówczesnego świata wstrząsa seria rytualnych morderstw, których rzekomym sprawcą jest lord Blackwood. W rozwiązaniu sprawy ogromną rolę odgrywają ekscentryczny, obdarzony wybitną inteligencją detektyw Sherlock Holmes i współpracujący z nim doktor John Watson. Sprawa Blackwooda nabiera nowego charakteru. Holmes próbuje udaremnić spisek. W jego życiu pojawia się też piękna oszustka, dawna wielka miłość - Irene Adler.
”Sherlock Holmes” – 20:00, TVN

”Sherlock Holmes” – zwiastun filmu

”Wyścig z czasem” – program TV na niedzielę 19.05.2019

Niedaleka przyszłość. Za sprawą inżynierii genetycznej ludzkości udało się powstrzymać proces starzenia, ale jednocześnie zaprogramowano ciała tak, by umierały po dwudziestu sześciu latach. By przesunąć datę śmierci, należy za to zapłacić. Najzamożniejsi są praktycznie nieśmiertelni, biedota żebrze o każdą godzinę. Dobiegający krytycznego wieku Will Salas zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, bierze zakładniczkę.
”Wyścig z czasem” – 20:45, TVP 2

”Wyścig z czasem” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d382zyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d382zyf