Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – ”Kill Bill 2”, ”Sherlock Holmes: Gra cieni”, ”Za głosem serca” [26-05-2019]

Program TV na niedzielę – 26 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy megahit ”Kill Bill 2” Quentina Tarantino, film kryminalny ”Sherlock Holmes: Gra cieni” oraz dramat obyczajowy ”Za głosem serca”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę – ”Kill Bill 2”, ”Sherlock Holmes: Gra cieni”, ”Za głosem serca” [26-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3lvu1e
d3lvu1e

”Kill Bill 2” – program TV na niedzielę 26.05.2019

Czarna Mamba kontynuuje krwawy odwet na tych, którzy chcieli zamordować ją w dniu ślubu. Z jej ręki zginęły już szefowa tokijskiej mafii, O Ren-Ishi, i Vernita Green z plutonu Śmiercionośnych Żmij. Teraz Mamba zamierza rozprawić się z kolejnymi członkami gangu Billa. Pierwszy cel, Budd, okazuje się godnym przeciwnikiem, bo obezwładnia Mambę i zakopuje ją żywcem w grobie. Nie trafił jednak na słabeusza - dziewczyna wychodzi cało z opresji. Tymczasem Budd zaprasza do siebie Ellę Driver w celu sprzedania jej samurajskiego miecza.
Kill Bill 2” – 21:55, TV 4

”Kill Bill 2” – zwiastun filmu

”Sherlock Holmes: Gra cieni” – program TV na niedzielę 26.05.2019

Kontynuacja przygód genialnego detektywa. Sherlock Holmes wraz z wiernym przyjacielem, doktorem Watsonem, stają przed trudnym zadaniem. Muszą powstrzymać piekielnie inteligentnego i przebiegłego profesora Jamesa Moriarty'ego, który nie cofnie się przed niczym, aby pogrążyć świat w chaosie i anarchii.
”Sherlock Holmes: Gra cieni” – 20:00, TVN

”Sherlock Holmes: Gra cieni” – zwiastun filmu

”Za głosem serca” – program TV na niedzielę 26.05.2019

Maura i Ben Walkerowie mieszkają w miasteczku Campbell w stanie Minnesota. Mają syna Adama i córkę Lacey. Gdy Adam zaczyna naukę w college'u, Maura i Ben zostają sami i mogą pozwolić sobie na zmiany w życiu. Maura dostaje propozycję pracy w Minneapolis. Wyjeżdża z rodzinnego miasteczka, by poświęcić się karierze zawodowej. Szybko przekonuje się, że stanęła przed szansą, o której zawsze marzyła. Ben nie chce wyjeżdżać z Campbell. Walkerowie decydują się na separację. Lacey i Adam postanawiają uratować małżeństwo rodziców.
”Za głosem serca” – 22:45, TVP 1

”Za głosem serca” – zwiastun filmu

”Red Eye”– program TV na niedzielę 26.05.2019

Lisa Reisert zarządza ekskluzywnym hotelem w Miami. Z powodu wydarzeń z przeszłości unika kontaktów z mężczyznami, nawet z ojcem. Wracając z pogrzebu babci, Lisa poznaje na lotnisku ujmującego Jacksona Rippnera. Ponieważ nie znosi latania, z przerażeniem myśli o konieczności wejścia na pokład samolotu, zwłaszcza że ma lecieć nocą. Jackson zajmuje miejsce obok niej. Tuż po starcie okazuje się, że czarujący mężczyzna jest terrorystą, który planuje zabójstwo urzędnika. Jackson szantażuje Lisę - jeśli kobieta mu nie pomoże, zabije jej ojca.
”Red Eye” – 22:45, TVN

”Red Eye” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3lvu1e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lvu1e