Trwa ładowanie...
d366bbk

Program TV na niedzielę – "Kariera Nikosia Dyzmy", "John Wick", "Lara Croft: Tomb Raider" [05-05-2019]

Program TV na niedzielę – 5 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy kultową komedię "Kariera Nikosia Dyzmy", film sensacyjny "John Wick" z Keanu Reevesem oraz hitowy film przygodowy "Lara Croft: Tomb Raider" z Angeliną Jolie. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na niedzielę – "Kariera Nikosia Dyzmy", "John Wick", "Lara Croft: Tomb Raider" [05-05-2019]
Program TV na niedzielę – "Kariera Nikosia Dyzmy", "John Wick", "Lara Croft: Tomb Raider" [05-05-2019] (Materiały prasowe)
d366bbk

"Kariera Nikosia Dyzmy" – program TV na niedzielę 05.05.2019

Nikoś Dyzma żyje z wygłaszania mów pogrzebowych. Pewnego dnia znajduje zaproszenie na przyjęcie dla dyplomatów. Biorąc przypadek za dobrą passę, idzie na koktajl. Potrącony i oblany trunkiem przez jednego z gości bez ogródek obrzuca go obelgami. Zebrane towarzystwo jest pełne podziwu dla odwagi osoby, która nie liczy się ze znienawidzonym wicepremierem Terkowskim. Od tej pory o względy Nikosia zabiegają senator Anna Walewska i bogaty producent Roman Kiliński.

Stopniowo Dyzma zyskuje szacunek i zaufanie śmietanki świata biznesowo-politycznego i podbija serca żon polityków. Odnosi coraz większe sukcesy, podając się raz za doktora ekonomii, innym razem za biznesmena. Wszystkim daje do zrozumienia, że może wiele załatwić. Wkrótce obejmuje stanowisko szefa państwowej agencji do rozwiązywania problemów polskiego cukrownictwa. Niedługo potem staje się jedynym poważnym kandydatem na premiera.

d366bbk

Występują m.in. Cezary Pazura, Ewa Kasprzyk, Anna Przybylska i Andrzej Grabowski.

"Kariera Nikosia Dyzmy" – 20:00, TV 4

"John Wick" – program TV na niedzielę 05.05.2019

John Wick kiedyś był zabójcą na zlecenie. Skuteczność w krwawym fachu zapewniła mu sławę w półświatku i ksywkę "Boogeyman". Z miłości do Helen wycofał się z przestępczego biznesu, ale ukochana zmarła. W dniu jej pogrzebu Wick dostaje szczeniaka wabiącego się Daisy. To ostatni prezent od Helen. Następnego dnia Wick zostaje zaczepiony na stacji benzynowej przez kilku nieznajomych. Odmawia sprzedania jednemu z nich zabytkowego auta. W nocy bandyci włamują się do jego domu. Pozbawiają go przytomności, kradną samochód i zabijają Daisy.

d366bbk

Obeznany w przestępczym świecie Wick nie ma problemów z ustaleniem, że za napadem stoi Iosef, syn bossa rosyjskiej mafii Tarasova. Kodeks honorowy wymaga zemsty. Emerytowany zabójca wraca do świata, z którego niegdyś się wycofał. Otwiera skrzynię z bronią i zakłada czarny garnitur. Czeka go starcie z Tarasovem, który usiłuje ocalić syna-nieudacznika. Rosyjskiego gangstera i Johna łączy wspólna przeszłość. Obaj wiedzą, do czego są zdolni.

"John Wick" – 20:00, TV Puls

"Lara Croft: Tomb Raider" – program TV na niedzielę 05.05.2019

Lara Croft to przepiękna i zamożna archeolog. Pasję do podróży i przygód zaszczepił w niej ojciec. Pewnej nocy odkrywa pozostawiony przez niego starożytny zegar, który jest kluczem umożliwiającym odnalezienie tajemniczego trójkąta. Ten daje władzę nad czasem i przestrzenią. Wkrótce okazuje się, że na zegar poluje wielu kolekcjonerów starożytnych przedmiotów. Żaden z nich nie przebiera w środkach, by osiągnąć swój cel. Ojciec Lary przewidział, że gdy nadejdzie czas całkowitego zaćmienia Słońca, a zarazem niespotykanej, pełnej koniunkcji planet, ludzie z tajemniczego bractwa iluminatów będą usiłowali zdobyć zegar oraz starożytny trójkąt i sięgnąć po władzę nad światem.

Ojciec pozostawił też córce list z instrukcjami, dzięki którym to ona odnajdzie niezbędny klucz oraz obie połowy trójkąta. Lara ma nie dopuścić do ich połączenia. Mogłoby ono przynieść niespotykaną dotąd eskalację zła.

"Lara Croft: Tomb Raider" – 21:40, TVN 7

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk