Program TV na niedzielę – "John Wick", "Straszny film" i "Underworld" [03‑03-2019]

Program TV na niedzielę – "John Wick", "Straszny film" i "Underworld" [03-03-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.03.2019 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na niedzielę 3 marca. Dziś w telewizji m.in. "John Wick", "Straszny film" i "Underworld". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na niedzielę [03-03-2019]

"John Wick" (film sensacyjny)
- 20:00 TV PULS (Program TV na niedzielę 3 marca)

Historia byłego płatnego zabójcy, który dokonuje krwawej zemsty na sprawcach brutalnych zajść w jego domu. Wick (Keanu Reeves)
, niegdyś trudniący się zabójstwami na zlecenie, zostaje wdowcem. W dniu pogrzebu swojej żony, dla której wcześniej wycofał się z przestępczego półświatka, mężczyzna otrzymuje szczeniaka wabiącego się Daisy. Czworonóg jest ostatnim prezentem od małżonki. Następnego dnia Wick zostaje zaczepiony na stacji benzynowej przez kilku mężczyzn. Odmawia sprzedania jednemu z nich swojego zabytkowego auta.

"Mansfield Park" (melodramat) - 20:00 Paramount Channel (Program TV na niedzielę 3 marca)

Anglia, XIX wiek. Fanny Price (Frances O'Connor), pochodząca z ubogiej rodziny, zamieszkuje w posiadłości Mansfield Park, należącej do jej bogatego wujostwa Bertramów. Wszyscy kuzyni — Maria, Julia, Tom i Edmund (Jonny Lee Miller) - są dla niej życzliwi, ale nie pozwalają zapomnieć jej, że nie dorównuje im urodzeniem. Drugi z chłopców zaprzyjaźnia się z nią. Niebawem dziewczyna zakochuje się w nim. Pewnego razu do domu przyjeżdża rodzeństwo z Londynu, Henry (Alessandro Nivola)
i Mary (Embeth Davidtz)
Crawford. Ich obecność burzy dotychczasowe zwyczaje.

"Straszny film" (horror komediowy) - 20:00 TV 4 (Program TV na niedzielę 3 marca)

Grupę nastolatków prześladuje seryjny morderca. Mężczyzna wie, że rok wcześniej podczas Halloween spowodowali oni tragiczny w skutkach wypadek i uciekli. Kilkanaście miesięcy później w ich liceum pojawia się zamaskowany osobnik z ogromnym nożem, a jedna z nastolatek, Cindy Campbell (Anna Faris), otrzymuje kartkę z ostrzeżeniem. Gdy ginie ich znajoma Drew Decker (Carmen Electra), sytuacja staje się dramatyczna.

"Underworld" (horror) - 21:00 TNT (Program TV na niedzielę 3 marca)

Na ziemi od wieków trwa wojna między wyrafinowanymi wampirami i dzikimi wilkołakami. Obie rasy są dla siebie śmiertelnymi wrogami i celem każdej ze stron jest całkowita eliminacja przeciwnika. Ludzie nie wiedzą nic o ich istnieniu. Pewnego dnia w środek walki trafia student medycyny, Michael Corvin. Wampirzyca Selena, której cała rodzina została zamordowana przez wilkołaki, jest jedną z przywódców Posłańców Śmierci — elitarnej jednostki wampirów. Przeczuwa ona, że człowiek ten może odegrać ważną rolę w ich konflikcie.

"Starcie tytanów" (film fantasy)
- 21:30 TVN (Program TV na niedzielę 3 marca)

Perseusz (Sam Worthington)
, pół bóg, pół człowiek, jest świadkiem buntu w mieście Argos, którego mieszkańcy postanowili wypowiedzieć posłuszeństwo bogom. W akcie zemsty Hades (Ralph Fiennes)
zabija wielu ludzi, w tym przybranych rodziców Perseusza. Stawia też mieszkańcom ultimatum: albo złożą w ofierze księżniczkę Andromedę (Alexa Davalos), albo ich miasto zostanie zniszczone przez potężnego Krakena. Ojciec dziewczyny postanawia zorganizować grupę śmiałków, która uda się do krainy zmarłych, by powstrzymać okrutnego Hadesa i ocalić Ziemię przed zagładą.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także