Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Iron Man", "Straszny film 3", "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" [17-03-2019]

Program TV na niedzielę – 17 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy film o jednym z superbohaterów Marvela “Iron Man”, parodię horrorów “Straszny film 3” i komedię “Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę  - "Iron Man", "Straszny film 3", "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" [17-03-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1dwcv2

“Iron Man” - program TV na niedzielę 17.03.2019

Multimilioner Tony Stark jest właścicielem najnowocześniejszych na świecie zakładów zbrojeniowych. Podczas pobytu w Afganistanie zostaje uprowadzony przez bojowników. którzy żądają, by skonstruował dla nich broń. Stark w tajemnicy zbudował superkombinezon i uciekł z niewoli. Postanawia walczyć ze złem, które wcześniej sam wspierał oraz chronić świat przed niebezpieczeństwem. W tajemnicy ulepsza stworzony wcześniej superkombinezon.

“Iron Man” był wielokrotnie nagradzany statuetkami. W filmie występują m.in. Robert Downey Jr. i Gwyneth Paltrow.

Iron Man” - TVN, 21:35
d1dwcv2

“Straszny Film 3” - program TV na niedzielę 17.03.2019

Reporterka telewizyjna Cindy Campbell zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych. Jej przyjaciółka umiera po obejrzeniu tajemniczego nagrania z kasety wideo. Film oglądał także siostrzeniec Cindy. Dziennikarka próbuje powiązać ze sobą kasetę i kręgi na polu pastora. Wkrótce Cindy odkrywa, że światu zagraża inwazja kosmitów i chce zapobiec zagrożeniu.

Film jest parodią horrorów, pada dużo cytatów takich hitów jak "Ring", "Władca Pierścieni" i "Znaki". W trzeciej części “Strasznego filmu” występują m.in. Charlie Sheen i Leslie Nielsen.

Straszny film 3” - TV4, 20:00

“Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” - program TV na niedzielę 17.03.2019

Maggie uczy w koledżu i samotnie wychowuje nastoletnią Summer. By odbudować więź z córką, postanawia wyjechać z nią do Toskanii, gdzie sama spędzała wakacje jako dziecko. Córka nie podziela jej entuzjazmu. Jest wobec niej bardzo sarkastyczna, a wyjazd traktuje jak karę. Maggie poznaje Lukę, swoją miłość sprzed lat. Mężczyzna mieszka ze swoją 80-letnią matką. Summer postanawia ukraść jego samochód i uciec na lotnisko. Razem z nią jedzie staruszka. Maggie i Luca postanawiają gonić uciekinierów.

W filmie występuje m.in. Sarah Jessica Parker, znana z serialu “Seks w wielkim mieście”.

“Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” - TVP 1, 22:15

d1dwcv2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwcv2
d1dwcv2