Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Iluzja", "Diana", "Ocean’s Thirteen", "Labirynt" [30-06-2019]

Program TV na niedzielę – 30 czerwca 2019. Dziś w TV thrillery "Iluzja" z Markiem Ruffalo i "Labirynt" z Hugh Jackmanem, film biograficzny o księżnej Walii "Diana" oraz komedia sensacyjna "Ocean’s Thirteen" z George'em Clooneyem i Bradem Pittem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę - "Iluzja", "Diana", "Ocean’s Thirteen", "Labirynt" [30-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d35j6ti
d35j6ti

"Iluzja" – program TV na niedzielę 30.06.2019

Czworo utalentowanych iluzjonistów - Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder i Henley Reeves - demonstruje swoje umiejętności podczas specjalnego pokazu w Las Vegas. Podczas ich przedstawienia Étienne Forcier, wybrany spośród widzów mężczyzna, zostaje poproszony o pomoc w dokonaniu kradzieży pieniędzy z banku. Kiedy okazuje się, że naprawdę doszło do napadu, tajne służby rozpoczynają śledztwo. Agent FBI Dylan Rhodes i agentka Interpolu Almy Dray próbują wyjaśnić, czy magicy mają coś wspólnego z kradzieżą. Śledczych wspiera demaskator sztuczek magicznych Thaddeus Bradley.

Dochodzenie okazuje się niezwykle trudne. Kolejne pokazy magików łączą się z podobnymi kradzieżami, np. z konta miliardera Arthura Tresslera dokonują przelewów na 140 mln dol. na konta swoich widzów. Nie wiadomo, czy iluzjoniści korzystają z pomocy osób z zewnątrz, czy może ich sztuczki wynikają z ponadprzeciętnych zdolności.

Występują m.in. Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Jesse Eisenberg i Woody Harrelson.

"Iluzja" – 20:00, TV Puls

"Diana" – program TV na niedzielę 30.06.2019

Diana Spencer, księżna Walii, jest w separacji z księciem Karolem. Zmaga się z depresją i szuka w życiu nowego celu. W wrześniu 1995 roku odwiedza w szpitalu męża przyjaciółki Oonagh Toffolo. Poznaje tam pochodzącego z Pakistanu kardiochirurga, doktora Hasnata Khana. Lekarz szybko zaskarbia sobie sympatię Diany. Zaczynają się potajemnie spotykać. Dzięki nowemu znajomemu księżna odkrywa, że pomaganie innym jest tym, czego naprawdę pragnie. Angażuje się w zbieranie funduszy na badania diagnozujące raka piersi, dołącza do Brytyjskiego Czerwonego Krzyża, wspiera organizacje charytatywne. Z czasem zdaje sobie sprawę, że związek z ukochanym Hasnatem nie jest możliwy.

d35j6ti

W roli głównej Naomi Watts.

"Diana" – 21:15, TVP 1

"Ocean’s Thirteen" – program TV na niedzielę 30.06.2019

Danny Ocean i jego gang planują kolejny zuchwały skok. Zamierzają wyrównać rachunki z Willym Bankiem. Reuben Tishkoff, jeden z ludzi Danny’ego, współpracował z biznesmenem podczas budowy hotelu w Las Vegas. Został oszukany, co przypłacił zawałem i długim okresem rekonwalescencji. Ma największą motywację do zemsty. Ekipa rabusiów opracowuje zuchwały plan. Zamierzają okraść wroga, gdy będzie cieszył się z otwarcia nowego kasyna. y akcja się powiodła, muszą w nią zaangażować swojego dawnego przeciwnika, Terry'ego Benedicta, który też ma do wyrównania rachunki z Bankiem.

Występują m.in. George Clooney, Al Pacino, Brad Pitt, ANdy Garcia i Matt Damon.

"Ocean’s Thirteen" – 22:05, TVN

"Labirynt" – program TV na niedzielę 30.06.2019

Stolarz Keller Dover jest bardzo pobożnym człowiekiem. Nie spodziewa się niczego dobrego od życia, a wiara jest dla niego ratunkiem przed nieoczekiwanymi ciosami od losu. Stara się przygotować na każde dramatyczne zdarzenie, dlatego w piwnicy ma schron. Pewnego dnia jego 6-letnia córka Anna i jej przyjaciółka Joy Birch. Zostaje uprowadzona. Dover staje w obliczu sytuacji, która go przerasta. Policja nie potrafi znaleźć porywacza. Jedynym tropem w śledztwie jest samochód zaparkowany nieopodal miejsca zdarzenia. Kierowca auta, uważany za miejscowego dziwaka Alex Jones, zostaje aresztowany. Prowadzący dochodzenie detektyw Loki nie znajduje przeciwko niemu dowodów i musi go zwolnić z aresztu. Ojciec Anny postanawia więc sam odnaleźć córkę. Porywa Aleksa i torturami próbuje zmusić go do wyjawienia prawdy. Stopniowo przekracza granicę człowieczeństwa.

W rolach głównych Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal.

"Labirynt" – 22:20, TVN 7

d35j6ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j6ti