Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Igrzyska śmierci", "Ring" i "U Pana Boga za piecem" [10-03-2019]

Program TV na niedzielę 10 marca. Dziś w telewizji m.in. "Igrzyska śmierci", "Ring" i "U Pana Boga za piecem". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Igrzyska śmierci", "Ring" i "U Pana Boga za piecem" [10-03-2019]Źródło: Facebook.com
d435at8
d435at8

Program TV na niedzielę [10-03-2019]

"Szybcy i wściekli 6" (film sensacyjny)
- 20:00 TVN Fabuła (Program TV na niedzielę 10 marca)

Dominic Toretto (Vin Diesel)
, Brian O'Conner (Paul Walker)
i ich towarzysze wiodą dostatnie życie poza granicami Stanów. Ostatni skok w Rio sprawił, że ekipa wzbogaciła się o sto milionów dolarów. Złodzieje musieli jednak opuścić kraj, aby nie trafić w ręce policji. Agent Hobbs (Dwayne Johnson)
składa Dominicowi i jego ludziom pewną propozycję. W zamian za uwolnienie od stawianych im zarzutów zespół Toretto miałby rozbić groźny gang bezwzględnych przestępców działający na terenie dwunastu krajów. Należący do szajki złoczyńcy są świetnie wyszkolonymi kierowcami.

"John Wick 2" (film sensacyjny) - 20:00 TV Puls (Program TV na niedzielę 10 marca)

Legendarny płatny morderca John Wick (Keanu Reeves)
wiedzie spokojne życie, unika przemocy i trzyma się daleko od przestępczego świata. Wszystko się zmienia, gdy wizytę składa mu mafioso Santino D'Antonio (Riccardo Scamarcio)
, jego dawny wspólnik. Mężczyzna potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. John chciałby odmówić swojemu gościowi, ale pamięta, że ma do spłacenia wobec niego honorowy dług.

"U Pana Boga za piecem" (komedia) - 21:20 TVP Historia (Program TV na niedzielę 10 marca)

Młoda Rosjanka Marusia (Ira Łaczina) przekracza granicę z Polską autobusem. W lesie podróżni zostają napadnięci przez bandytów dowodzonych przez niejakiego Gruzina (Władimir Abramuszkin). Większość poszkodowanych nie chce zawiadamiać o zajściu policji. Tylko Marusia składa skargę i jako jedyny świadek zostaje zatrzymana w przygranicznym miasteczku. Miejscowy proboszcz (Krzysztof Dzierma) umieszcza dziewczynę w domu organisty, Witka (Jan Wieczorkowski). Gdy okazuje się, że Marusia ma piękny głos, ksiądz chce, by zaśpiewała w dniu ślubu córki burmistrza, Joli (Iwona Szczęsna) ze Sławkiem (Artur Krajewski). Jednak Rosjanka myśli przede wszystkim o odzyskaniu gotówki, choć trudno jej ukryć, że Witek coraz bardziej jej się podoba.

d435at8

"Gniew tytanów" (film przygodowy) - 21:30 TVN (Program TV na niedzielę 10 marca)

Od pamiętnej wyprawy dzielnego Perseusza minęło dziesięć lat. Wtedy to śmiałek wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami udał się do podziemnego świata, by w heroicznej walce zgładzić potwornego Krakena. Bogowie Zeus, Hades i Posejdon rządzą światem. Jednak ich ojciec, okrutny przywódca tytanów Kronos, dotąd uwięziony w czeluściach Tartaru, postanawia odzyskać należną mu władzę i honory. Osłabieni bogowie przygotowują się do trudnego starcia. Zeus zostaje zdradzony przez swojego brata Hadesa i syna Aresa, którzy wraz z Kronosem zawiązują spisek przeciwko niemu.

"Ajlawju" (komedia) - 21:55 Kino Polska (Program TV na niedzielę 10 marca)

Łodzianin Adam Miauczyński (Cezary Pazura) jest krytykiem literackim. Marzy o wielkiej miłości. Na pewnym ślubie spotyka dawną znajomą ze studiów, atrakcyjną blondynkę Gosię (Katarzyna Figura), która we Wrocławiu jest nauczycielką. Kiedyś spędził z nią noc, podczas której nic pomiędzy nimi nie zaszło. Przypadkowe spotkanie przeradza się w głęboką wzajemną fascynację. Teraz zakochują się w sobie. Okazuje się, że oboje są po rozwodach i mieszkają z byłymi współmałżonkami i już prawie dorosłymi dziećmi. Zupełnie różne osobowości kochanków sprawiają, że nie potrafią stworzyć stabilnego związku.

"Igrzyska śmierci" (dramat SF) - 22:25 TV Puls (Program TV na niedzielę 10 marca)

Przyszłość. W totalitarnym państwie Panem dostatnio żyją tylko wybrańcy. Pozostali mieszkają w zamkniętych dystryktach. By zapobiec rebelii, władze organizują brutalne igrzyska. Zwycięża ten, komu uda się przeżyć. Do udziału w zawodach co roku losowani są przedstawiciele z poszczególnych dystryktów. Z Dwunastego wybrani zostają Primrose Everdeen i Peeta Mellark. By ratować młodszą siostrę przed niechybną śmiercią, 16-letnia Katniss Everdeen postanawia zająć jej miejsce i wziąć udział w krwawym show.

"Ring" (horror) - 23:40 TVN (Program TV na niedzielę 10 marca)

Seattle. Wśród młodych ludzi krąży opowieść o tajemniczej kasecie wideo.Ten, kto ją obejrzy, umiera w ciągu siedmiu dni. Dziennikarka lokalnej gazety Rachel Keller (Naomi Watts) postanawia zbadać sprawę. W grupie nastolatków, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, znalazła się również jej siostrzenica. Rachel zdobywa złowrogą kasetę. W chwilę po obejrzeniu dowiaduje się, że został jej tydzień życia.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d435at8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d435at8