Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Gliniarz z Beverly Hills", "Raport mniejszości", "Ja, Frankstein" [03-02-2019]

Program TV na niedzielę – 3 lutego 2019. Dziś w TV obejrzymy kultową komedię "Gliniarz z Beverly Hills", film science fiction "Raport mniejszości" oraz thriller "Ja, Frankstein". Sprawdź, co jeszcze możesz zobaczyć dzisiaj w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Gliniarz z Beverly Hills", "Raport mniejszości", "Ja, Frankstein" [03-02-2019]Źródło: East News
d4hvb2n
d4hvb2n

"Gliniarz z Beverly Hills" – program TV na niedzielę 03.02.2019

Axel Foley, policjant z Detroit, postanawia na własną rękę zbadać okoliczności śmierci przyjaciela. Udaje się do Beverly Hills, by sprawdzić firmę, w której pracował Mikey. Wkrótce okazuje się, że Mikey zbyt wiele wiedział o nielegalnych interesach swego wpływowego pracodawcy. Axel jest przekonany, że to on zlecił zabójstwo. Informuje o tym miejscową policję, ale jej szef, porucznik Bogomil, jest innego zdania. Uważa, że Foley dręczy zamożnych mieszkańców i powinien opuścić miasto. Axel nie zamierza się poddać i kontynuuje śledztwo.
"Gliniarz z Beverly Hills" – 23:00, Polsat

"Gliniarz z Beverly Hills" – zwiastun filmu

"Raport mniejszości" – program TV na niedzielę 03.02.2019

Rok 2054. W Waszyngtonie przestępców chwyta się, zanim popełnią zbrodnię. Jest to możliwe dzięki Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, w podziemiach której pracuje troje jasnowidzów utrzymywanych w stanie śpiączki. Jej szefem jest detektyw John Anderton. Mężczyzna jest bardzo samotny - przed sześciu laty stracił synka i rozstał się z żoną. Pewnego dnia z łowcy staje się ofiarą - według jednej z przepowiedni za 36 godzin Anderton ma zabić nieznanego sobie mężczyznę. W tych okolicznościach pozostaje mu tylko ucieczka.
"Raport mniejszości" – 22:35, TVN

"Raport mniejszości" – zwiastun filmu

"Ja, Frankstein" – program TV na niedzielę 03.02.2019

Stworzone przez doktora Frankensteina monstrum zostaje zaatakowane przez demony. Mimo ogromnej siły i wytrzymałości jest w stanie zabić tylko kilka z nich. Ocalony przez Gargulce potwór trafia do ich siedziby. Królowa Leonore nadaje mu imię Adam. Opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem pomiędzy stojącym na straży Dzieła Bożego Zakonem Gargulca a demonami księcia Naberiusa. Dwieście lat później Adam powraca. Dowiaduje się, że Naberius chce zawładnąć Ziemią. Zagadka wiecznego życia Adama fascynuje fizjolog Terrę Wessex.
"Ja, Frankstein" – 20:05, TVP 2

"Ja, Frankstein" – zwiastun filmu

"Miłosć od kuchni"– program TV na niedzielę 03.02.2019

Mina Jones reprezentuje wielką korporację, która zamierza przejąć małą rodzinną restaurację. Kobieta jedzie do rodzinnego miasteczka. Okazuje się, że syn właściciela restauracji to dawna sympatia Miny, Clay Hart. Mina musi zdecydować co jest dla niej ważniejsze: kariera czy uczucie, które niespodziewanie odżywa.

"Miłość od kuchni" – 22:10, TVP 1

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d4hvb2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hvb2n