Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – ”Gladiator”, ”Szybcy i wściekli V”, ”Transformers: Wiek zagłady” [21-04-2019]

Program TV na niedzielę - 21 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowy hit ”Gladiator”, kolejną część ”Szybcy i wściekli V” oraz film z udziałem samochodów-robotów ”Transformes: Wiek zagłady”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na niedzielę – ”Gladiator”, ”Szybcy i wściekli V”, ”Transformers: Wiek zagłady” [21-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3x9zwv
d3x9zwv

”Gladiator” – program TV na niedzielę 21.04.2019

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
”Gladiator” – 20:00, TV Puls

”Gladiator” – zwiastun filmu

”Szybcy i wściekli V”– program TV na niedzielę 21.04.2019

Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu wiozącego skazanych do więzienia. W wyniku akcji z transportu ucieka brat Mii, Dominic "Dom" Toretto. Trójka spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie dokonuje kradzieży trzech aut. Mia odjeżdża fordem GT40. Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi mafiosa Hernana Reyesa. Agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service ściga złodziei. Dominic i Brian decydują się na ostatnią akcję - postanawiają obrabować Reyesa. Boss trzyma gotówkę w 10 różnych miejscach w mieście.
”Szybcy i wściekli V” – 21:40, TVN 7

”Szybcy i wściekli V” – zwiastun filmu

”Transformers: Wiek zagłady” – program TV na niedzielę 21.04.2019

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
”Transformers: Wiek zagłady” – 22:25, TVN

”Transformers: Wiek zagłady” – zwiastun filmu

”Zaginiony świat: Park Jurajski” – program TV na niedzielę 21.04.2019

Sześć lat po tragicznych wypadkach, które miały miejsce w rezerwacie wskrzeszonych dinozaurów, okazuje się, że gady nie wyginęły. Fundator parku jurajskiego, John Hammond, traci wszystko, ale gdy dowiaduje się o istnieniu dinozaurów, wysyła parę naukowców, Iana Malcoma i Sarę Harding, by je zbadali. Jego chciwy bratanek, Peter Ludlow, przejmuje firmę i postanawia schwytać kilka prehistorycznych gadów i umieścić w zoo. Mimo ostrzeżeń Ludlow realizuje plan.
Zaginiony świat: Park Jurajski” – 20:00, TV 4

”Zaginiony świat: Park Jurajski” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3x9zwv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9zwv