Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Dzień Bastylii", "Legalna blondynka 2", "Transformers 3" [14-04-2019]

Program TV na niedzielę – 14 kwietnia 2019. Dziś w TV takie hity jak "Dzień Bastylii" z Richardem Maddenem, "Legalna blondynka 2" z Reese Witherspoon oraz "Transformers 3". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę – "Dzień Bastylii", "Legalna blondynka 2", "Transformers 3" [14-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1ouz70

"Dzień Bastylii" – program TV na niedzielę 14.04.2019

Amerykanin Michael Mason, drobny złodziej mieszkający w Paryżu, kradnie torbę, w której znajduje się pluszowy miś. Robi to w rocznicę zdobycia Bastylii, które zapoczątkowało Wielką Rewolucję Francuską w XVIII wieku. W środku maskotki ukryto bombę, o czym nie wiedział. Zabawkę wyrzuca do śmieci, zabiera pieniądze i dokumenty. Kilka sekund później dochodzi do potężnej eksplozji, w której giną cztery osoby. Policja uznaje Michaela za terrorystę, rozpoczyna poszukiwania. Złodzieja zatrzymuje Sean Briar, impulsywny agent CIA, który zmaga się z powojenną traumą po powrocie z misji w Iraku. Michael wyjaśnia mu jednak nieporozumienie i przekonuje, że za zamachem stoi ktoś inny. Wieloletnie doświadczenie podpowiada Seanowi, że zatrzymany stał się marionetką w rękach wyjątkowo niebezpiecznych ludzi. Obaj łączą siły, by ich znaleźć, ale mają na to zaledwie 24 godziny. W rolach głównych Idris Elba i Richard Madden.

"Dzień Bastylii" – 20:05, TVP 2

"Legalna blondynka 2" – program TV na niedzielę 14.04.2019

Elle Woods po ukończeniu studiów na Harvardzie rozpoczyna pracę w renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie. Szykuje się też do ślubu z Emmettem Richmondem. Wszystko układa się doskonale do czasu, gdy dowiaduje się, że na matce jej ukochanego pieska rasy chihuahua są testowane nowe produkty w laboratorium kosmetycznym. Elle chce pozwać firmę odpowiedzialną za testy. Szefowie kancelarii, których klientem był kiedyś główny udziałowiec laboratorium, nie podzielają jej oburzenia i wyrzucają ją z pracy. Dziewczyna udaje się do Waszyngtonu, gdzie zostaje zatrudniona w biurze kongresmen Victorii Rudd. Kobieta podziela podejście nowej pracownicy. W imieniu własnym i kobiety Elle prowadzi walkę ze znęcającym się nad zwierzętami laboratorium. Własnoręcznie pisze projekt ustawy zakazującej testów na zwierzętach. Nagle Victoria zmienia zdanie w sprawie, ale Elle nie zamierza się poddawać.

"Legalna blondynka 2" – 22:30, TVP 1

"Transformers 3" – program TV na niedzielę 14.04.2019

Sam Witwicky już dwukrotnie uratował Ziemię przed Megatronem i jego armią Deceptikonów. Został uroczyście odznaczony przez prezydenta USA. Planuje zacząć normalne życie. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Choć ukończył studia i stał się narodowym bohaterem, ma poważne problemy ze znalezieniem pracy. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojej nowej dziewczyny, Carly Spencer. Jednak Autoboty ponownie potrzebują jego pomocy. Na światło dzienne wychodzi skrywana przez lata tajemnica o statku z planety Cybertron, który rozbił się na Księżycu. Na pokładzie wraku znajdują się ponoć technologie, których użycie może zdecydować o ostatecznym zwycięstwie w przeciągającej się walce między Autobotami a Deceptikonami. Konflikt pomiędzy maszynami ponownie narasta, Ziemia jest zagrożona.

"Transformers 3" – 22:30, TVN

d1ouz70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ouz70
d1ouz70