Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Amerykanin", "Ostatni władca wiatru", "Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia" [13-01-2019]

Dziś w TV zobaczymy thriller "Amerykanin" z George'em Clooneyem oraz filmy przygodowe jak "Ostatni władca wiatru” czy "Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia". Sprawdź, co jest warte obejrzenia w telewizji w niedzielę 13 stycznia.

Program TV na niedzielę - "Amerykanin", "Ostatni władca wiatru", "Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia" [13-01-2019]Źródło: Facebook.com
d1bwyho
d1bwyho

"Amerykanin" – program TV na niedzielę 13.01.2019

Płatny morderca Jack decyduje się porzucić dotychczasowe zajęcie. Skłania go do tego zabójstwo kobiety, z którą się związał, łamiąc zasady obowiązujące w zawodzie. Mężczyzna ukrywa się we włoskim miasteczku. Czekając na szczegóły związane z ostatnim zadaniem, które ma wykonać, konstruuje broń na zamówienie. Zaprzyjaźnia się z księdzem, sędziwym ojcem Benedettem, i romansuje z miejscową prostytutką, Clarą. Wkrótce w miejscowości pojawia się tajemnicza Belgijka Mathilde. Kobieta ma przekazać informacje dotyczące ostatniego zlecenia.
"Amerykanin" – 23:35, Polsat

"Amerykanin" – zwiastun filmu

"Ostatni władca wiatru" – program TV na niedzielę 13.01.2019

Opowieść o walce dobra ze złem. Świat, w którym toczy się akcja, podzielony był niegdyś na cztery części należące do poszczególnych żywiołów. Władcy ognia nie dość jednak było jednego królestwa. Postanowił podbić pozostałe krainy. Upływa sto lat. Pojawia się Aang, potomek jedynej istoty zdolnej używać wszystkich czterech żywiołów. Tylko on może pokonać lud ognia i przywrócić światu równowagę.
"Ostatni władca wiatru" – 20:15, TVN

"Ostatni władca wiatru" – zwiastun filmu

"Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia" – program TV na niedzielę 13.01.2019

W dawnej Ameryce Północnej istnieje państwo Panem z imponującą stolicą - Kapitolem, otoczoną przez dwanaście dystryktów. Raz w roku każdy dystrykt musi dostarczyć chłopca i dziewczynę, by wzięli udział w Głodowych Igrzyskach - turnieju na śmierć i życie, transmitowanym na żywo przez telewizję. Katniss Everdeen prześladują wspomnienia związane z udziałem w krwawych zmaganiach. Tymczasem prezydent Snow przystępuje do organizacji turnieju, w którym zmierzą się poprzedni zwycięzcy. Katniss podejrzewa, że władze chcą ją wyeliminować.
"Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia" – 20:05, TVP 2

"Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia" – zwiastun filmu

"Grudniowa panna młoda" – program TV na niedzielę 13.01.2019

Utalentowana projektantka wnętrz Layla O'Reilly odnosi sukcesy zawodowe, ale nie ma szczęścia w życiu osobistym. Były narzeczony Layli wkrótce ożeni się z jej kuzynką. Ślub ma się odbyć w święta Bożego Narodzenia. Layla zamierza spędzić ten czas w gronie bliskich. Rodzice dziewczyny wierzą, że w tym roku poznają jej narzeczonego. Kobieta ucieka się do oszustwa. Przedstawia rodzicom fałszywego chłopaka, Setha. Z biegiem czasu okazuje się, że Seth i Layla bardzo dobrze się rozumieją.
"Grudniowa panna młoda" – 21:15, TVP 1

"Grudniowa panna młoda" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1bwyho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bwyho