Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – "Zmierzch", "American Beauty", "Jak się pozbyć cellulitu" [06-06-2019]

Program TV na czwartek – 6 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film fantastyczny "Zmierzch", dramat obyczajowy "American Beauty" oraz komedię "Jak się pozbyć cellulitu". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – "Zmierzch", "American Beauty", "Jak się pozbyć cellulitu" [06-06-2019]Źródło: East News
dho4gyi
dho4gyi

"Zmierzch" – program TV na czwartek 06.06.2019

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
"Zmierzch" – 20:10, Polsat

”Zmierzch” – zwiastun filmu

"American Beauty" – program TV na czwartek 06.06.2019

42-letni Lester Burnham przeżywa kryzys wieku średniego. Dobry samochód, piękny dom i urządzony z klasą ogród przestają go cieszyć. Nie potrafi już porozumieć się z żoną, dla której osiągnięcie sukcesu zawodowego jest najważniejsze. Nastoletnia córka, przeżywająca młodzieńcze frustracje, stroni od jego towarzystwa. Problemy zawodowe przepełniają kielich goryczy. Lester postanawia się zmienić, odnaleźć sens i radość życia. Jedną z szans na odmianę wydaje się flirt z koleżanką córki.
"American Beauty" – 22:45, Polsat

"American Beauty" – zwiastun filmu

"Jak się pozbyć cellulitu" – program TV na czwartek 06.06.2019

Ewa i Maja poznają w luksusowym SPA sympatyczną masażystkę, Kornelię. Kobiety szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Kornelia wciąga koleżanki w tajemniczą intrygę, której celem jest ukaranie seryjnego mordercy. Okazuje się, że walka o sprawiedliwość jest dużo ciekawsza niż próby pozbycia się niechcianego cellulitu.
"Jak się pozbyć cellulitu" – 22:30, TVN

"Jak się pozbyć cellulitu" – zwiastun filmu

"Ostrza chwały" – program TV na czwartek 06.06.2019

Chazz Michael Michaels i Jimmy MacElroy to dwaj najwyższej klasy łyżwiarze figurowi, którzy bardzo się nie lubią. Każde sportowe spotkanie jest dla nich okazją do niewybrednych żartów i obrzucania się wyzwiskami. Podczas mistrzostw świata zaczynają się bić na oczach milionów telewidzów. Zostają zdyskwalifikowani, pozbawieni medali i możliwości startowania w jakichkolwiek profesjonalnych zawodach. Trzy lata później trener, wykorzystując lukę w przepisach, postanawia sprowadzić dawnych mistrzów na lód, ale tym razem jako parę.
"Ostrza chwały" – 21:00, TVN

"Ostrza chwały" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dho4gyi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dho4gyi