Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – ”Wkręceni”, ”Miłość na zamówienie”, ”Nasza niania jest agentem” [04-04-2019]

Program TV na czwartek – 4 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy trzy komedie: ”Wkręceni”, ”Miłość na zamówienie” oraz ”Nasza niania jest agentem”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na czwartek – ”Wkręceni”, ”Miłość na zamówienie”, ”Nasza niania jest agentem” [04-04-2019]Źródło: Youtube.com
d4ehyew

”Wkręceni” – program TV na czwartek 04.04.2019

Franek "Franczesko" Szpak, Zenobiusz "Fikoł" Kozioł i Tomek "Szyja" Zarówny razem pracują w śląskiej fabryce samochodów, razem spędzają wolny czas i razem zostają zwolnieni. Posiadacz najwyższej odprawy, Franek, zaprasza kolegów na szalony weekend w Warszawie. Gdy bez grosza wracają ze stolicy wypożyczonym autem z niemiecką rejestracją, po drodze kończy im się paliwo. Komendant Grygalewicz bierze ich za wyczekiwanych inwestorów z Niemiec. Rozpoczyna to lawinę zdarzeń, która wstrząsa kompanami i społecznością malowniczego Zarzecza.
”Wkręceni” – 22:30, TVN

”Wkręceni” – zwiastun filmu

”Nasza niania jest agentem” – program TV na czwartek 04.04.2019

Bob Ho tylko z pozoru wydaje się skromnym sprzedawcą długopisów. W rzeczywistości jest tajnym agentem CIA i zajmuje się tropieniem przestępców. Fakt ten ukrywa przed wszystkimi, a w szczególności sympatią, Gillian. Pewnego dnia kobieta prosi Boba, aby zajął się trójką jej dzieci, które nie są przyjaźnie do niego nastawione. Zadanie nie będzie łatwe, tym bardziej że w tym samym czasie uaktywniają się rosyjscy terroryści. Bob musi pogodzić obowiązki szpiega i troskliwej niani.
"Nasza niania jest agentem” – 21:00, TV 4

”Nasza niania jest agentem” – zwiastun filmu

”Miłość na zamówienie” – program TV na czwartek 04.04.2019

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.
”Miłość na zamówienie” – 21:00, TVN 7

”Miłość na zamówienie” – zwiastun filmu

”Twarda laska” – program TV na czwartek 04.04.2019

Darrena, Wayne'a i J.D. łączy przyjaźń, trudne dzieciństwo i miłość do piosenek Neila Diamonda. Darren, który nigdy nie miał szczęścia u płci przeciwnej, wreszcie znajduje dziewczynę swoich snów. Niestety, nie jest to osoba, którą dla swego najlepszego kolegi wymarzyli sobie Wayne i J.D. Piękna Judith każe Darrenowi rozstać się z przyjaciółmi, przestać grać utwory Neila Diamonda i zaprowadzić w swoim życiu porządek
”Twarda laska” – 21:55, Polsat

”Twarda laska” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4ehyew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ehyew
d4ehyew