Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – "Wielkie wesele", "Pod słońcem Toskanii", "Lejdis" [11-04-2019]

Program TV na czwartek – 11 kwietnia 2019. Dziś w TV gwarantowana spora dawka śmiechu dzięki komediom "Wielkie wesele" z Robertem De Niro, "Pod słońcem Toskanii” oraz "Lejdis" z czołówką polskich aktorów. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – "Wielkie wesele", "Pod słońcem Toskanii", "Lejdis" [11-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3a5v2e
d3a5v2e

"Wielkie wesele" – program TV na czwartek 11.04.2019

Ellie i Don mają troje dzieci ze swojego małżeństwa - biologicznych Lyli i Jareda oraz adoptowanego Alejandro, który pochodzi z Kolumbii. Para jednak rozstała się - Don związał się z Bebe, najlepszą przyjaciółką Ellie. Adoptowany syn planuje ślub z Missy i zaprasza swoich rodziców. Prosi ich, żeby udawali małżeństwo na czas wesela ze względu na jego bardzo religijną biologiczną matkę, która również będzie obecna na wydarzeniu. Ellie i Don zgadzają się porzucić wzajemną niechęć na czas uroczystości, choć mają trudności z dotrzymaniem obietnicy.

"Wielkie wesele" – 20:00, TV Puls

"Pod słońcem Toskanii" – program TV na czwartek 11.04.2019

Frances mieszka w San Francisco, jest pisarką. W ostatnim czasie zmaga się z problemami osobistymi. Rozwodzi się i jednocześnie traci dom. Przyjaciółka daje załamanej kobiecie bilet na lot do Włoch. Początki pobytu w Italii nie należą do łatwych, a Frances czuje się osamotniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem impulsu pisarka kupuje piękną starą willę w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Do prac remontowych wynajmuje kilku robotników z Polski. W czasie remontu eksperymentuje z włoską kuchnią, nawiązuje nowe relacje, a także romansuje z przystojnym Marcellem. Czuje, że odnalazła swoje miejsce na Ziemi.

"Pod słońcem Toskanii" – 21:00, TVN 7

"Lejdis" – program TV na czwartek 11.04.2019

Cztery przebojowe, pewne siebie i atrakcyjne kobiety, które znają się od dzieciństwa, wspólnie radzą sobie z problemami osobistymi i w relacjach damsko-męskich. Łucja, nauczycielka biologii, samotnie wychowuje syna i romansuje z kochliwym kuratorem oświaty Markiem. Monika jest żoną bogatego Tomka, ale oboje mają inne wizje przyszłości. Do tego dochodzi do zawirowań w związku jej rodziców. Gosia, małżonka europosła Artura, pracuje w Ministerstwie Rolnictwa. Para usilnie stara się o dziecko. W pewnym momencie odkrywa, że mąż zakochał się w innym mężczyźnie. Z kolei Korba to samotna redaktorka pisma dla kobiet. Unika stałych związków do czasu poznania Erwina. Na drodze do realizacji marzeń każda z nich napotyka perfidię i obłudę mężczyzn. Ich życie ulega zmianom, a przyjaźń zostaje wystawiona na próbę.

d3a5v2e

Kultowa polska komedia, w której wystąpiła czołówka polskich aktorów - Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Iza Kuna, Edyta Olszówka, Magdalena Rożczka, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Robert Więckiewicz, Rafał Królikowski i Wojciech Mecwaldowski.

"Lejdis" – 22:35, TVN
d3a5v2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5v2e