Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – ”Park Jurajski III”, ”Nieoczekiwana zmiana miejsc”, ”Szkoła uwodzenia II” [25-04-2019]

Program TV na czwartek - 25 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowy hit ”Park Jurajski III”, komedia z lat 80. ”Nieoczekiwana zmiana miejsc” oraz dramat obyczajowy ”Szkoła uwodzenia II”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – ”Park Jurajski III”, ”Nieoczekiwana zmiana miejsc”, ”Szkoła uwodzenia II” [25-04-2019]Źródło: East News
d1gwmzn
d1gwmzn

”Park Jurajski III” – program TV na czwartek 25.04.2019

Doktor Alan Grant zajmuje się badaniem życia dinozaurów. Ostatnio boryka się z kłopotami finansowymi. Przystaje więc na propozycję Paula i Amandy Kirbych, którzy w zamian za zorganizowanie wyprawy na jedną z wysp dinozaurów proponują wysokie wynagrodzenie. O prawdziwych intencjach pary Grant dowiaduje się zbyt późno, aby się wycofać. Okazuje się, że małżeństwo poszukuje zaginionego syna. Podczas lotu dochodzi do katastrofy. Samolot rozbija się o wierzchołki drzew. Grant i jego towarzysze zostają uwięzieni na wyspie.
”Park Jurajski III” – 21:00, TV 4

”Park Jurajski III” – zwiastun filmu

”Nieoczekiwana zmiana miejsc” – program TV na czwartek 25.04.2019

Dwaj zamożni amerykańscy biznesmeni, nie mogąc zgodzić się, czy sukces jest rezultatem indywidualnych predyspozycji, czy warunków społecznych, podejmują zakład. Swego młodszego wspólnika, Louisa Winthorpe'a III, zdolnego i ambitnego biznesmena, spychają do nizin społecznych, umożliwiając jednocześnie awans i miejsce w zarządzie firmy murzyńskiemu włóczędze i złodziejaszkowi, Billy'emu. Wbrew rachubom złośliwych bogaczy, młodzi szybko orientują się w całej sytuacji i jednocząc siły, wymyślają zemstę doskonałą.

”Nieoczekiwana zmiana miejsc” – 21:00, TVN 7

”Nieoczekiwana zmiana miejsc”– zwiastun filmu

”Szkoła uwodzenia II” – program TV na czwartek 25.04.2019

Sawa żyje w mieście pełnym przemocy i bezprawia. Gdy jej rodzice giną zamordowani, zrozpaczona dziewczyna zaczyna się szkolić na zawodową zabójczynię. Z pomocą kolegi ojca, policjanta Karla, i tajemniczego przyjaciela Oburiego, wszczyna pościg za mordercami rodziców. Chce wymierzyć sprawiedliwość i dokonać zemsty.
”Szkoła uwodzenia II” – 23:30, Polsat

”Szkoła uwodzenia II” – zwiastun filmu

”Last Minute” – program TV na czwartek 25.04.2019

Owdowiały nauczyciel geografii wygrywa wycieczkę do Egiptu. Zabiera ze sobą pełną energii matkę, nastoletnią córkę i rezolutnego syna. Przygoda życia wkrótce zamienia się w pasmo problemów - bagaże zostają zgubione na lotnisku, w hotelu rodzina otrzymuje nieodpowiedni pokój, organizator wycieczki bankrutuje. Szybko znika posiadana gotówka, a z konsulatem nie ma kontaktu. Na domiar złego w hotelu Tomek spotyka licealną miłość z ideałem mężczyzny u boku.
”Last Minute” – 22:35, TVN

”Last Minute” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1gwmzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwmzn