Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek - "Och, Karol II", "Czas na przyjaźń", "Kochanie, poznaj moich kumpli" [16-05-2019]

Program TV na czwartek - 16 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy wiele ciekawych komedii "Och, Karol II", "Czas na przyjaźń", "Kochanie, poznaj moich kumpli". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na czwartek - "Och, Karol II", "Czas na przyjaźń", "Kochanie, poznaj moich kumpli" [16-05-2019]
Źródło: Facebook.com
d4d9vmh

"Och, Karol II" - program TV na poniedziałek 13.05.2019

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.
"Och, Karol II" - 22:30, TVN

"Och, Karol II" - zwiastun filmu

"Czas na przyjaźń" - program TV na poniedziałek 13.05.2019

Małżonkowie z 15-letnim stażem, Mia i Lance, organizują świąteczny weekend dla przyjaciół. Zapraszają drużbę, Harpera, i kolegów z czasów studiów: Quentina, Jordan, Robyn, Murcha, Candy i Shelby. To ich pierwsze spotkanie od ślubu Mii i Lance'a. Każde z nich ma za sobą doświadczenia emocjonalne oraz zawodowe, lecz w grupie dawne rywalizacje i uczucia szybko odżywają. Wychodzą też na jaw skrywane tajemnice.
"Czas na przyjaźń" - 21:00, TVN 7

"Czas na przyjaźń" - zwiastun filmu

"Kochanie, poznaj moich kumpli" - program TV na poniedziałek 13.05.2019

Podczas egzotycznych wakacji David zakochuje się z wzajemnością w Mii. Młody Anglik i piękna Australijka postanawiają wziąć ślub. Uroczystość ma się odbyć w Górach Błękitnych, w posiadłości ojca panny młodej, senatora Jima Ramme'a. David udaje się tam w towarzystwie przyjaciół. Pewny siebie Tom, neurotyczny Graham i załamany odejściem dziewczyny Luke zamieniają uroczystość w pasmo katastrof. Kłopoty zaczynają się w przeddzień imprezy, gdy chłopcy wchodzą w posiadanie nielegalnych substancji i porywają owcę senatora - maskotkę jego kampanii..
"Kochanie, poznaj moich kumpli" - 22:00, TV Puls

"Kochanie, poznaj moich kumpli" - zwiastun filmu

"Rob Roy" - program TV na poniedziałek 13.05.2019

Rok 1713. Szkoci niechętnie przystają na narzuconą im unię z Anglią. Rob MacGregor prosi markiza Grahama o pożyczenie tysiąca funtów pod zastaw swojej ziemi. Wskutek intrygi obmyślonej przez Killearna i Cunninghama Graham daje pieniądze przyjacielowi Roba, McDonaldowi. Cunningham zabija go i zabiera pieniądze, a Killearn rozpuszcza plotkę, że McDonald uciekł do Ameryki. Markiz proponuje, że zapomni o długu, jeśli Rob złoży fałszywe oświadczenie przeciwko jego rywalowi, księciu Argyll. Ten odmawia i zostaje uznany za wyjętego spod prawa.
"Rob Roy" - 21:00, TV 4

"Rob Roy" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4d9vmh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d9vmh
d4d9vmh