Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – "Nie kłam, kochanie", "Top Gun", "Vinci" [20-06-2019]

Program TV na czwartek – 20 czerwca 2019. Dziś w TV komedia romantyczna "Nie kłam, kochanie" z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Piotrem Adamczykiem, oscarowy film sensacyjny "Top Gun" z Tomem Cruise’em oraz komedia kryminalna Juliusza Machulskiego "Vinci". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – "Nie kłam, kochanie", "Top Gun", "Vinci" [20-06-2019]Źródło: East News
d3t67hz
d3t67hz

"Nie kłam, kochanie" – program TV na czwartek 20.06.2019

Ania pochodzi z domu dziecka. Mimo trudnej przeszłości, ufa ludziom. Pielęgnuje rośliny w apartamentowcach bogaczy. W jednym z nich poznaje Marcina, który ma doskonałą posadę w banku i pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny Od razu się w nim zakochuje. Jednak on jej nie zauważa. Pewnego dnia traci pracę i najbliższych kolegów, zostaje bez pieniędzy. Jedynym ratunkiem jest dla niego ciocia - pod warunkiem, że przedstawi jej swoją narzeczoną. Planuje intrygę, w którą wciąga Anię.

Występują m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Piotr Adamczyk, Beata Tyszkiewicz i Magdalena Schejbal.

"Nie kłam, kochanie" – 20:05, Polsat

"Top Gun" – program TV na czwartek 20.06.2019

Młody pilot marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell gdy podczas lotu patrolowego ratuje życie jednemu z kolegów. Razem z Nickiem "Goose'em" Bradshawem efektownym manewrem zmuszają do zawrócenia grupę rosyjskich MIG-ów napotkanych nad Zatoką Perską. Obaj trafiają na szkolenie do elitarnej jednostki lotniczej w Miramar w Kalifornii. Przebywający w niej lotnicy rywalizują o zaszczytny tytuł Top Gun - miano najlepszego absolwenta. Faworytami w tym wyścigu są Pete i Tom "Iceman" Kasansky. Między Maverickiem a instruktorką Charlotte Blackwood rośnie uczucie. Wkrótce w kalifornijskim ośrodku dochodzi do tragedii…

d3t67hz

Występują m.in. Tom Cruise, Val Kilmer, Kelly McGillis i Anthony Edwards. Pochodząca z filmu piosenka “Take My Breath Away” została nagrodzona Oscarem w 1987 roku.

"Top Gun" – 22:10, Polsat

"Vinci" – program TV na czwartek 20.06.2019

Złodziej Cuma wychodzi warunkowo z więzienia. Za jego zwolnieniem stoi wpływowy paser Gruby, który wiąże z nim własne plany. Zleca mu kradzież obrazu "Dama z łasiczką" Leonarda da Vinci, który jest w swoich zbiorach Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Bezcenne dzieło jest doskonale strzeżone. Cuma wierzy jednak, że da sobie radę. Chce zaangażować do współpracy swojego byłego wspólnika, Juliana Wolniewicza, znanego jako Szerszeń. Nie wie jednak, że dawny kompan jakiś czas temu porzucił złodziejski fach i teraz jest... policjantem. Julian, który ma dług wdzięczności wobec Cumy, nie chce, aby obraz został skradziony. Zgadza się na współpracę, ale realizuje swój własny plan. Zwraca się do starego fałszerza Hagena z prośbą o wykonanie kopii dzieła. Ten kieruje go do studentki Magdy, zdolnej kopistki. Dziewczyna podejmuje się zadania, ale trzeba jeszcze podmienić dzieło. Tymczasem komisarz Wilk, który niegdyś aresztował Cumę, domyśla się, że złodziej planuje jakiś skok. Nie spuszcza go z oczu.

Film w reżyserii Juliusza Machulskiego, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Ile waży koń trojański?", "Seksmisja", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta". Występują m.in. Robert Więckiewicz, Borys Szyc, Jan Machulski, Kamilla Baar i Marcin Dorociński.

"Vinci" – 22:35, TVN

d3t67hz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t67hz