Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – ”Mąż idealny”, ”Wojna Harta”, ”Błękitna fala” [23-05-2019]

Program TV na czwartek – 23 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy komedię romantyczną ”Mąż idealny” , dramat wojenny ”Wojna Harta” oraz film obyczajowy ”Błękitna fala”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – ”Mąż idealny”, ”Wojna Harta”, ”Błękitna fala” [23-05-2019]Źródło: Youtube.com
dtqtymb
dtqtymb

”Mąż idealny” – program TV na czwartek 23.05.2019

Atrakcyjna Kate Mosley ma objąć kierownicze stanowisko w agencji reklamowej. Lecz niezamężne kobiety nie wzbudzają zaufania szefa firmy. Rezolutna dziewczyna znajduje sposób na zdobycie posady. Wynajmuje aktora, który ma wcielić się w rolę narzeczonego. Prawdziwym obiektem westchnień Kate jest kolega z pracy - przyczyna złamania wielu niewieścich serc. Dzięki fikcyjnemu narzeczonemu dziewczyna ma szanse zdobyć nie tylko stanowisko, ale i serce biurowego Casanovy, zazdrosnego o rywala. Odkrywa jednak, że kocha kogoś innego.
”Mąż idealny” – 23:20, Polsat

”Mąż idealny” – zwiastun filmu

”Wojna Harta” – program TV na czwartek 23.05.2019

Rok 1944 r. Młody Amerykanin, porucznik Thomas Hart, trafia do niemieckiego obozu dla jeńców w pobliżu Augsburga. Tam spotyka charyzmatycznego pułkownika McNamarę, wojskowego w czwartym pokoleniu. Trudne położenie wpływa niekorzystnie na stosunki między żołnierzami. Pojawienie się dwóch czarnoskórych pilotów wywołuje rasistowskie reakcje. Konflikt wybucha z całą mocą, gdy w tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowany sierżant Vic Bedford. Podejrzenie pada na jednego z pilotów, porucznika Scotta.
Wojna Harta” – 21:00, TV 4

”Wojna Harta” – zwiastun filmu

”Błękitna fala” – program TV na czwartek 23.05.2019

Pasją Anne Marie jest windsurfing. Sport ten uprawia od dzieciństwa i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie Pipe Masters. By wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi. Bohaterka poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Wkrótce zakochuje się w nim. Eden i Lena martwią się, że przez chłopaka przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Anne Marie nie jest pewna, czy wystartować w zawodach.
”Błękitna fala” – 21:00, TVN 7

”Błękitna fala” – zwiastun filmu

”Powiedz ‘tak’”– program TV na czwartek 23.05.2019

Mary jest ambitna i pracowita. Uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Ojciec postanawia wreszcie wyswatać córkę z jej dawnym znajomym, Massimo. Pewnego dnia bohaterka cudem unika wypadku. Nieznajomy, doktor Steve Edison, ratuje jej życie. Między nią a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Dziewczyna czuje, że szczęście się do niej uśmiechnęło, ale wkrótce przeżywa szok. Steve jest narzeczonym Fran, klientki, dla której Mary przygotowuje przyjęcie weselne.
”Powiedz ‘tak’” – 20:00, TV Puls

”Powiedz ‘tak’” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dtqtymb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtqtymb