Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek - “Helikopter w ogniu”, “American Pie: Wesele”, “Starsza pani musi zniknąć” [14-03-2019]

Program TV na czwartek - 14 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy dramat wojenny “Helikopter w ogniu” oraz komedie “American Pie: Wesele” i “Starsza pani musi zniknąć”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek - “Helikopter w ogniu”, “American Pie: Wesele”, “Starsza pani musi zniknąć” [14-03-2019]Źródło: filmweb.pl
d6lczb0
d6lczb0

“Helikopter w ogniu” - program tv na czwartek 14.03.2019

Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta, który w 1993 roku miał za zadanie porwać dwóch poruczników zbuntowanych wojsk Somalii. Przeciwko Amerykanom stają ludność cywilna i rebelianci, co doprowadzi do krwawych starć.

Reżyserem filmu jest Ridley Scott. Występują m.in. Ewan McGregor i Josh Hartnett. “Helikopter w ogniu” otrzymał dwa Oscary — za najlepszy dźwięk i najlepszy montaż.

“Helikopter w ogniu” - 21:00, TV4

“American Pie: Wesele” - program tv na czwartek 14.03.2019

Trzecia część kultowej serii filmów komediowych “American Pie”. Jim i Michelle po ukończeniu studiów postanawiają się pobrać. Dziewczyna marzy o wspaniałym ślubie, takim, który wszyscy będą wspominać przez lata. Jednak od samego początku pojawiają się problemy. Jim chce zrobić jak najlepsze wrażenie na swoich przyszłych teściach. Nie może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół, którzy myślą tylko o wieczorze kawalerskim. Steve i Finch zabiegają o względy Cadence, kuzynki Michelle. Zdegustowani narzeczeni postanawiają sami zająć się przygotowaniami do uroczystości.

“American Pie: Wesele” - 20:00, TV Puls

“Starsza pani musi zniknąć” - program tv na czwartek 14.03.2019

Alex i Nancy poszukują własnego domu. Pewnego dnia znajdują bardzo atrakcyjną ofertę mieszkaniową. Decydują się z niej skorzystać i przenieść z ciasnego mieszkanka na Manhattanie do uroczego domku na Brooklynie. Piętro zajmuje starsza lokatorka, która wydaje się zupełnie nieszkodliwa. Jednak okazuje się ona hałaśliwa i uciążliwa. Małżeństwo nie może spać, pracować, nie znoszą ciągłych wizyt kobiety. Nie mogąc znieść jej towarzystwa, zdesperowani małżonkowie postanawiają pozbyć się jej za wszelką cenę.

W rolach głównych występują Ben Stiller i Drew Barrymore.

“Starsza pani musi zniknąć” - 21:40, TVP2

d6lczb0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6lczb0