Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – "Gliniarz z Beverly Hills 2", "Sztos 2", "Miłość w Nowym Jorku" [27-06-2019]

Program TV na czwartek – 27 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy kultową komedię "Gliniarz z Beverly Hills 2", polski film sensacyjny "Sztos 2" oraz melodramat "Miłość w Nowym Jorku". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – "Gliniarz z Beverly Hills 2", "Sztos 2", "Miłość w Nowym Jorku" [27-06-2019]Źródło: East News
d137wal
d137wal

"Gliniarz z Beverly Hills 2" – program TV na czwartek 27.06.2019

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napada na salon jubilerski. Kapitan Bogomil prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.
"Gliniarz z Beverly Hills 2" – 22:30, TVN

"Gliniarz z Beverly Hills 2" – zwiastun filmu

"Sztos 2" – program TV na czwartek 27.06.2019

Rok 1981, początek stanu wojennego. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek wybierają się do Sopotu po pobycie w Zakopanem. Po drodze zatrzymują się w Krakowie u Markiza, który zleca im przetransportowanie działacza Solidarności do Warszawy. Dotychczasowe szczęście zawodzi mężczyzn - trafiają oni w ręce milicji. Oficer SB Mietek Królikowski ratuje ich z tarapatów. Chce, by skupowali dla niego walutę. Synek i Janek zwracają się o pomoc do Eryka. Planują oszukanie bezpieki.
"Sztos 2" – 20:00, TV Puls

"Sztos 2" – zwiastun filmu

"Miłość w Nowym Jorku" – program TV na czwartek 27.06.2019

Will Keane jest właścicielem modnej i drogiej restauracji na Manhattanie. W snobistycznym światku Nowego Jorku znany jest przede wszystkim jako znawca wykwintnych dań i pięknych kobiet. Jego ulubionym zajęciem jest romansowanie. Mimo pięćdziesiątki na karku nie narzeka na brak powodzenia, zmieniając partnerki jak rękawiczki. Świat Willa wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje młoda Charlotte Fielding.
"Miłość w Nowym Jorku" – 20:10, TVP 2

"Miłość w Nowym Jorku" – zwiastun filmu

"Czego pragną kobiety" – program TV na czwartek 27.06.2019

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.
"Czego pragną kobiety" – 20:10, Polsat

"Czego pragną kobiety" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d137wal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d137wal