Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek – ”Dzień świra”, ”Nad życie”, ”Taxi 2” [18-04-2019]

Program TV na czwartek – 18 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy polski komediodramat "Dzień świra”, film obyczajowy ”Nad życie” oraz francuski film sensacyjny "Taxi 2". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek – ”Dzień świra”, ”Nad życie”, ”Taxi 2” [18-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d49lbri
d49lbri

”Dzień świra” – program TV na czwartek 18.04.2019

Nauczyciel polskiego, 49-letni Adam Miauczyński, mieszka samotnie na jednym z szarych, anonimowych blokowisk, jakie można spotkać w każdym większym mieście. Praca w szkole i zwykłe obowiązki są dla niego prawdziwym piekłem. Ma wszelkie możliwe fobie i obsesje, a do tego nie akceptuje ani siebie, ani otaczającej go rzeczywistości. Codzienna rutyna i kontakty z ludźmi wywołują u niego napady agresji i pogłębiają frustrację.,
Dzień świra” – 20:00, Stopklatka TV

”Dzień świra” – zwiastun filmu

”Nad życie” – program TV na czwartek 18.04.2019

Historia inspirowana życiem znanej polskiej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej. Odnosząca międzynarodowe sukcesy zawodniczka zakochuje się w Jacku. O takiej miłości zawsze marzyła. Wszystko ma być jak w bajce - ślub, dzieci i dom w górach. Plany niweczy jedna informacja.
Nad życie” – 22:30, TVN

”Nad życie” – zwiastun filmu

”Taxi 2” – program TV na czwartek 18.04.2019

Daniel i jego niezwykła taksówka marki Peugeot oraz Emilien zostają uwikłani w aferę terrorystyczną. Wszystko zaczęło się od podwiezienia na lotnisko komisarza Giberta, ojca ukochanej taksówkarza. Szef policji miał powitać gości z zagranicy. Spóźniłby się, lecz Daniel w spektakularnym stylu pokonał wszelkie przeszkody na drodze. Pobyt japońskiego ministra obrony został jednak zakłócony atakiem yakuzy, która postanowiła rozprawić się z dygnitarzem. Honor Francji i komisarza jest bliski splamienia. Tylko Daniel może temu zapobiec.
”Taxi 2” – 20:00, TV Puls

”Taxi 2” – zwiastun filmu

”Charlie St. Cloud” – program TV na czwartek 18.04.2019

Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud otrzymuje stypendium na renomowanym uniwersytecie. Los krzyżuje plany młodzieńca. Jego młodszy brat, Sam, ginie w wypadku samochodowym. Czując się winny śmierci chłopca, Charlie odcina się od świata. Ponieważ obiecywał Samowi, że zawsze będą razem, próbuje dotrzymać słowa. Jest przekonany, że może komunikować się z duchem zmarłego. Powrót do miasta koleżanki ze szkoły sprawia, że w Charliem budzą się zapomniane uczucia. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją Tess.
”Charlie St. Cloud” – 21:00, TVN 7

”Charlie St. Cloud” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d49lbri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49lbri