Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek - "Asy bez kasy", "Wpadka", "Disco polo" [28-03-2019]

Program TV na czwartek - 28 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy komedie "Asy bez kasy", "Wpadka" oraz "Disco polo". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na czwartek - "Asy bez kasy", "Wpadka", "Disco polo" [28-03-2019]Źródło: Alvernia_Studios/NEXT_FILM
d1idyto
d1idyto

"Asy bez kasy" - program TV na czwartek 28.03.2019

Dave jest człowiekiem, który nie do końca potrafi wpasować się w społeczeństwo. Pracuje jako konwojent. Marzy mu się bogactwo. Chce też zdobyć serce Kelly, koleżanki z pracy. Wkrótce ziści swoje marzenia, gdy ze Steve’em i wspólnikami okradną skarbiec firmy przewozowej. Niestety, na drodze do bogactwa świeżo upieczonych przestępców stają policjanci oraz agenci federalni. Szajce trudno połączyć pragnienie wydania ukradzionych pieniędzy z koniecznością ukrywania się przed władzą.

"Asy bez kasy" - 20:00, TV Puls

"Wpadka" - program TV na czwartek 28.03.2019

Alison Scott jest młodą, ambitną dziennikarką. Jej talent i zaangażowanie zostają zauważone przez telewizję E!, która proponuje jej wymarzoną posadę prezenterki. Żeby uczcić sukces, Alison wybiera się z siostrą na kluby. Osiem tygodni później kobieta zauważa, że jest w ciąży. Postanawia odszukać mężczyznę, z którym kochała się tamtej nocy. Okazuje się nim Ben Stone, który prowadzi stronę z nagimi zdjęciami gwiazd, ale uchodzi za życiowego nieudacznika. Choć mężczyzna nie wydaje się dobrym materiałem na ojca, Alison podejmuje próbę wspólnego życia. Szybko przekonuje się, jakie to będzie trudne, ponieważ różni ich bardzo wiele.

"Wpadka" - 21:00, TVN 7

"Disco polo" - program TV na czwartek 28.03.2019

Lata 90. Tomek i Rudy marzą o karierze muzycznej, więc zakładają zespół disco polo. Szybko odnoszą sukces na potańcówce w pobliskiej remizie. Konkurencja w branży jednak rośnie i nie odpuszcza. Tomek i Rudy podstępem wdzierają się do budynku wytwórni muzycznej Alfa, by nawiązać współpracę z jej szefem — Danielem Polakiem. Po kilku rozmowach producent przekonuje się do ich talentu. Tomek i Rudy nagrywają teledyski, zarabiają coraz większe pieniądze. Oszałamiający sukces ma jednak swoją cenę. Na drodze pewnego siebie, bajecznie bogatego idola stają osoby, które wierzą, że trzymają jego los w swoich rękach.

"Disco polo" - 22:30, TVN
d1idyto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1idyto