Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek 7 maja - "Asterix i Obelix kontra Cezar", "Ojcowie i córki", "Iron Man 3"

Program TV na czwartek 7 maja. Stacje TV przygotowały na wieczór całkiem dobre filmy. Do wyboru mamy m.in. komedię przygodową "Asterix i Obelix kontra Cezar", film obyczajowy "Ojcowie i córki" oraz film science fiction "Iron Man 3".

Share
Program TV na czwartek 7 maja - "Asterix i Obelix kontra Cezar", "Ojcowie i córki", "Iron Man 3"Źródło: Materiały prasowe
d40rxlh

"Asterix i Obelix kontra Cezar" - program TV na czwartek 7 maja

Galia została podbita przez Rzymian, ale jedna wioska wciąż stawia opór. Jej mieszkańcy są niezwyciężeni, gdyż po spożyciu magicznego napoju przygotowywanego przez Panoramiksa nabierają nadludzkiej siły. Rzymianie porywają druida i zmuszają go do przyrządzenia dla nich, ponieważ ich dowódca oraz gubernator, Kajus Pięknus i Lucius Dwulicus, chcą obalić Juliusza Cezara. Asterix i Obelix muszą ocalić Panoramiksa.

"Asterix i Obelix kontra Cezar" - godz. 20:00, TV Puls

"Ojcowie i córki" - program TV na czwartek 7 maja

Pisarz Jake przechodzi załamanie nerwowe na wieść o śmierci żony. Pogrążony w żałobie mężczyzna zostaje sam z 5-letnią córeczką. Jego stan zdrowia nie pozwala, by sprawował opiekę nad dzieckiem.

Występują Russell Crowe, Aaron Paul, Diane Kruger i Amanda Seyfried.

"Ojcowie i córki" - godz. 21:15, TVP 2

"Iron Man 3" - program TV na czwartek 7 maja

Tony Stark, ekscentryczny geniusz, milioner i filantrop, wciela się w postać superbohatera - Iron Mana. W najtrudniejszym momencie życia musi zmierzyć się z tajemniczym terrorystą Mandarynem.

W rolach głównych Robert Downey Jr. i Gwyneth Paltrow.

"Iron man 3" - godz. 22:35, TVN 7

d40rxlh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40rxlh
d40rxlh