Trwa ładowanie...
29-10-2009 10:02

Profesor Cichopek wygłosi wykład

Profesor Cichopek wygłosi wykładŹródło: Agencja Mazur
d27cnze
d27cnze

[

]( http://www.efakt.pl )
To może być początek nowej kariery gwiazdy "M jak miłość". Tym razem naukowej! Katarzyna Cichopek (27 l.) już w piątek będzie gościem specjalnym w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Aktorka weźmie udział w dyskusji na temat psychologii i poprowadzi spotkanie z profesorem Pawłem Boskim.

d27cnze

Co wspólnego z psychologią ma aktorka znana wszystkim jako serialowa Kinga Zduńska? Wbrew pozorom bardzo dużo. Otóż gwiazda ukończyła studia na wspomnianej uczelni, była również studentką profesora, który będzie główną atrakcją spotkania ze studentami. -- Kasia to moja była studentka -- potwierdza w rozmowie z Faktem Boski. -- Bardzo się cieszę, że weźmie udział w tym spotkaniu -- dodaje psycholog.

Całe spotkanie, choć jest promocją naukowej książki, ma mieć luźny charakter. -- To będzie spotkanie estradowe, będą trzy konkursy i zagra zespół muzyczny -- tłumaczy nam profesor. I przekonuje, że Katarzyna Cichopek jest wręcz idealną osobą do poprowadzenia takiej imprezy. A poza tym Kasię każdy przecież zna i kojarzy, w przeciwieństwie do niektórych utytułowanych profesorów.

Zaproszenie gwiazdy na studencką pogadankę to strzał w dziesiątkę. Bowiem to nie tylko gwarancja zapełnienia słuchaczami całej auli, ale również zapewnienie rozmowy na najwyższym poziomie. W końcu kto jak to, ale Kasia na temat ludzkich zachowań wie chyba wszystko. W końcu miała okazję nieraz przypatrywać się osobom, które były w bardzo stresujących sytuacjach. W programie "Jak oni śpiewają", którego jest prowadzącą, często wspierała uczestników i dodawała im otuchy.

Kolejnym sprawdzianem dla niej był program "Gra wstępna". W tym show namawiała pary na prawdziwe zwierzenia, zadawała niedyskretne pytania, dopytywała o problemy w związku. To bez wątpienia najlepsze przygotowanie, bo bardzo praktyczne, do wykładu na temat psychologii ludzkich zachowań.

Profesor Paweł Boski nie ma najmniejszych wątpliwości, że Cichopek świetnie sprawdzi się w roli prowadzącej poważne spotkanie na uczelni. -- Kasia jest profesjonalistką w tym, co robi, dlatego też jestem przekonany, że i to spotkanie wypadnie świetnie -- zapewnia nas profesor.

d27cnze

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27cnze