Trwa ładowanie...
d3rowdq

Prof Falkowicz na Ministra Zdrowia. Michał Żebrowski zgłasza kandydaturę

Michał Żebrowski zareagował na publiczną dyskusję dotyczącą dymisji Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Oczywiście, z przymrużeniem oka. Już znalazł następcę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski
Michał Żebrowski (akpa)
d3rowdq

Michał Żebrowski znany jest z nietuzinkowego poczucia humoru. Znany jest także z tego, że nie waha się zabierać głosu w istotnych bieżących sprawach. Jasno chociażby wyrażał swoje sympatie przed wyborami i wskazywał, na kogo będzie głosował.

Aktor ma także dar do rozładowywania niejednokrotnie napiętej atmosfery. Nieraz w momencie, gdy w mediach przetaczała się ostra dyskusja, on potrafił opublikować post, w którym nawet w "gorącym" okresie wywoływał uśmiech wśród obserwujących go fanów.Tak było chociażby wtedy, gdy przewrotnie komentował wyniki jesiennych wyborów.

"Polska jest nadal ubogim krajem". Żebrowski mówi, na co powinien postawić nasz kraj

Tak też jest tym razem, gdy przedmiotem dyskusji jest dymisja Łukasza Szumowskiego z urzędu Ministra Zdrowia. Kandydaturę na to stanowisko w obliczu wakatu zgłosił… właśnie Michał Żebrowski, oczywiście jako prof Falkowicz, którego gra w serialu "Na dobre i na złe".

Jego bohater słynie z bezkompromisowości, ale też rozległej wiedzy i imponującego doświadczenia. Nic dziwnego więc, że aktor uznał z przymrużeniem oka, że to właśnie fikcyjny lekarz będzie idealnym kandydatem na nowego ministra.

Fani aktora szybko chwycili jego dowcip, bez wahania i z rozbawieniem poparli jego kandydaturę. A wy co sądzicie o takim dowcipnym komentarzu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rowdq

Podziel się opinią

Share
d3rowdq
d3rowdq