Trwa ładowanie...
27-03-2008 07:11

Producentka zdradza drugie zakończenie "Jericho"

Share
Producentka zdradza drugie zakończenie "Jericho"Źródło: CBS
d447d2d

Ekipa serialu *Jericho stworzyła dwa zakończenia drugiej serii. Widzowie zobaczyli rozwiązanie zamykające całość. A jak wyglądałoby zakończenie w przypadku kręcenia kolejnego sezonu?*

Czy po obejrzeniu alternatywnego zakończenia, widzowie mieliby wiele pytań?

Carol Barbee (producentka wykonawcza Jericho): - W oryginalnym zakończeniu Hawkins musi się poświęcić dla Jake'a i całej misji, polegającej na tym, że Green musi się dostać do Teksasu, po czym udowodnić, że mówi prawdę. Wówczas Teksas stanie po stronie Columbus i rząd Cheyenne zostanie zdetronizowany.

d447d2d

Hawkins poświęca swoje życie, czy zostaje tylko złapany przez wroga?

- Zostaje złapany, ale jest przy tym ranny. Nie jest w najlepszym stanie, więc Jake myśli, że pozostawia Roberta na pewną śmierć. Wówczas pokazujemy, gdzie zostaje zabrany Hawkins, a w kolejnej serii skupiamy się na akcji odbicia go i pokonania wroga. W wyemitowanym zakończeniu widzowie zobaczyli dopełnienie 2. serii, nie ma dla naszych bohaterów kolejnej misji. Widzowie poznali Johna Smitha, który pociąga za wszystkie sznurki.

Dowiedzieliśmy się przy tym jak wygląda organizator zamachu, dlaczego chce zdetonować bombę i w jaki sposób zaatakuje.

Jeśli udałoby się znaleźć dla serialu stację, która chciałaby go wyemitować, to jak mógłby się rozpocząć trzeci sezon?

d447d2d

- Zakończenie drugiej serii mogłoby być otwarciem dla trzeciej. Kończąc sezon widzimy rannego Hawkinsa, który wróci do zdrowia. Reszta bohaterów też ma się dobrze. Wciąż jednak może nas czekać duża walka. Powtarzam, że to zakończenie, które pokazaliśmy wcale nie musi być finałem serii. Daliśmy jedynie znać, że wszystko wróciło do normy i siedem nakręconych odcinków spięto klamrą. Nadal jednak możemy rozwijać fabułę!

d447d2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d447d2d
d447d2d