Trwa ładowanie...
d2f4d6v

Producenci "Pytania na śniadanie" rozczarowani Marceliną Zawadzką?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Producenci "Pytania na śniadanie" rozczarowani Marceliną Zawadzką?
(AKPA)
d2f4d6v

Marcelina Zawadzka, która od października na stałe dołączyła do grona prowadzących programu TVP2, sprawdziła się w tej roli już wcześniej. Pod koniec sierpnia tego roku zastępowała u boku Tomasza Wolnego Monikę Zamachowską. Program z udziałem miss spotkał się wówczas z niezwykle pozytywnym odbiorem widzów. I choć spekulowano, że była miss może poważnie zagrozić pozycji Zamachowskiej, ostatecznie szefowie "Pytania na śniadanie" zdecydowali, że z programem pożegna się inna prezenterka, Iwona Radziszewska.

Choć Zawadzka nie jest z wykształcenia dziennikarką, postanowiła sprawdzić się w nowej roli. Większość widzów cieszy się z jej udziału w programie i trzyma za nią kciuki. Są też jednak i tacy, którzy krytykują pracę modelki na wizji. Na korytarzach TVP ponoć huczy od plotek i krytycznych komentarzy pod adresem miss.

- Od razu widać, że to piękna dziewczyna, ale żadna z niej dziennikarka. Na tle współprowadzącego z nią Tomasza Wolnego nie błyszczy - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium" osoba pracująca przy "Pytaniu na śniadanie".

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))

W obronie Miss Polonii 2011 stanęła Karolina Zawadzka, siostra i menedżerka modelki.

d2f4d6v

- Marcelina jest lubiana i ładna, więc hejterzy kleją się do niej jak do lepu. Zwłaszcza teraz, gdy dobrze jej się wiedzie - stwierdziła.

Jest lubiana i ładna, więc hejterzy kleją się do niej jak do lepu
Podobnego zdania są również producenci śniadaniowego programu TVP2.

- Jesteśmy z niej zadowoleni. Może przed kamerą nie czuje się jeszcze jak ryba w wodzie, ale nikt się jej nie czepia - dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium".

Po kilku tygodniach od debiutu Marcelina Zawadzka sama przyznaje, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Zdaje sobie również sprawę, nad czym powinna popracować i stara się nadrobić wszystkie zaległości.

d2f4d6v

- Teraz to jest tylko praca, praca i praca, (...) bo ja nie jestem po dziennikarstwie. Muszę więc naprawdę podwójnie się do tego przyłożyć. Pracy na planie programu na żywo nie da się jednak nauczyć wcześniej, bo trzeba uczestniczyć w programie. Nie da się zaplanować gości i ich rozmów. Potrzebna jest po prostu praktyka, dlatego za wszystkie moje błędy, które popełniłam, przepraszam - powiedziała modelka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d2f4d6v

Podziel się opinią

Share
d2f4d6v
d2f4d6v