Trwa ładowanie...

Producenci "Pytania na śniadanie" rozczarowani Marceliną Zawadzką?

Share
Producenci "Pytania na śniadanie" rozczarowani Marceliną Zawadzką?Źródło: AKPA
d1jkwsa

Marcelina Zawadzka, która od października na stałe dołączyła do grona prowadzących programu TVP2, sprawdziła się w tej roli już wcześniej. Pod koniec sierpnia tego roku zastępowała u boku Tomasza Wolnego Monikę Zamachowską. Program z udziałem miss spotkał się wówczas z niezwykle pozytywnym odbiorem widzów. I choć spekulowano, że była miss może poważnie zagrozić pozycji Zamachowskiej, ostatecznie szefowie "Pytania na śniadanie" zdecydowali, że z programem pożegna się inna prezenterka, Iwona Radziszewska.

Choć Zawadzka nie jest z wykształcenia dziennikarką, postanowiła sprawdzić się w nowej roli. Większość widzów cieszy się z jej udziału w programie i trzyma za nią kciuki. Są też jednak i tacy, którzy krytykują pracę modelki na wizji. Na korytarzach TVP ponoć huczy od plotek i krytycznych komentarzy pod adresem miss.

- Od razu widać, że to piękna dziewczyna, ale żadna z niej dziennikarka. Na tle współprowadzącego z nią Tomasza Wolnego nie błyszczy - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium" osoba pracująca przy "Pytaniu na śniadanie".

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

W obronie Miss Polonii 2011 stanęła Karolina Zawadzka, siostra i menedżerka modelki.

d1jkwsa

- Marcelina jest lubiana i ładna, więc hejterzy kleją się do niej jak do lepu. Zwłaszcza teraz, gdy dobrze jej się wiedzie - stwierdziła.

Jest lubiana i ładna, więc hejterzy kleją się do niej jak do lepu
Podobnego zdania są również producenci śniadaniowego programu TVP2.

- Jesteśmy z niej zadowoleni. Może przed kamerą nie czuje się jeszcze jak ryba w wodzie, ale nikt się jej nie czepia - dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium".

Po kilku tygodniach od debiutu Marcelina Zawadzka sama przyznaje, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Zdaje sobie również sprawę, nad czym powinna popracować i stara się nadrobić wszystkie zaległości.

d1jkwsa

- Teraz to jest tylko praca, praca i praca, (...) bo ja nie jestem po dziennikarstwie. Muszę więc naprawdę podwójnie się do tego przyłożyć. Pracy na planie programu na żywo nie da się jednak nauczyć wcześniej, bo trzeba uczestniczyć w programie. Nie da się zaplanować gości i ich rozmów. Potrzebna jest po prostu praktyka, dlatego za wszystkie moje błędy, które popełniłam, przepraszam - powiedziała modelka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d1jkwsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jkwsa
d1jkwsa