Trwa ładowanie...

"Prison Break: Skazany na śmierć" definitywnie zakończony

Share
"Prison Break: Skazany na śmierć" definitywnie zakończony
Źródło: Telewizja Polsat
d2szrvr

W wywiadzie dla francuskiej telewizji Canal+ Wentworth Miller zakomunikował, że czwarty sezon serialu "Prison Break: Skazany na śmierć" jest już ostatnim.

Twórcy serialu od dłuższego czasu liczyli się z nieuchronnym zakończeniem produkcji. W poniedziałkowym wywiadzie udzielonym w Los Angeles Wentworth Miller powiedział: "Wszyscy, którzy pracują przy serialu wiedzą, że to już koniec. Myślę, że wszystkie osoby zaangażowane na co dzień w produkcję rozumieją, że trzeba się zatrzymać i odejść w najlepszym momencie".

d2szrvr

"Gdyby był piąty sezon, to by chodziło...". I tutaj zrobił gest pocierania palcami sygnalizując, że chodzi o pieniądze... Dodał jeszcze: "To serial, który odniósł duży sukces. Jest bardzo lukratywny. Jest kilka osób, osób decyzyjnych, które nie chcą, żeby się skończył. Ja wyciągnąłem wszystko co było możliwe z tego doświadczenia i jestem gotowy je zakończyć."

Pomimo tego, że nie wyszedł jeszcze oficjalny komunikat, wszystko wskazuje na to, że "Prison Break" zostanie definitywnie zakończony. Ten wywiad zapowiada pojawienie się dwóch odcinków specjalnych, które będą mogły zamknąć serial.

(tłumaczenie z francuskiego: Aleksandra Sarnowska-Badziak)

d2szrvr

Podziel się opinią

Share
d2szrvr
d2szrvr