ycipk-1ivg00

Prezes Kurski nie składa broni i walczy o widzów. Może odnieść sukces, bo wiosną w TVP będzie się działo

Od powstania w getcie warszawskim, Jana Pawła II i Chopina do Golców, i Sławomira. Prezes TVP wiosną chce pokazać Polakom, że mają być z czego dumni i dostarczyć rozrywki dla każdego. Kilka sprawdzonych formatów i obiecująca nowość. Jacek Kurski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezes TVP Jacek Kurski
Prezes TVP Jacek Kurski (ONS.pl)
ycipk-1ivg00

"Telewizja Polska serialami stoi" - zapowiedział dumnie prezes TVP na prezentacji wiosennej ramówki. I wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście Dwójka i Jedynka mogą się pochwalić propozycjami dla każdego odbiorcy. Wiosną nie zabraknie szerokiego serialowego spektrum. Widzowie wciąż będą mogli cieszyć się swoimi ulubionymi formatami takimi jak "Klan", "Korona królów", "rodzinka.pl", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "O mnie się nie martw". Jednak na antenie pojawią się nowe propozycje.

"Za marzeniami" to opowieść o kilku dwudziestoparolatkach, którzy próbują się odnaleźć i przeżywają różne perypetie. To właśnie tym formatem Dwójka będzie chciała powalczyć o młodszego odbiorcę w każdy poniedziałek o 21:35. Obsada wygląda obiecująco. Obok aktorów młodego pokolenia (m.in. Mai Bohosiewicz) zaprezentują się świetni i doskonale znani aktorzy tacy jak Marcin Perchuć i Iza Kuna. I chyba trzeba uczciwie przyznać, że z tą propozycją TVP wiążemy największe nadzieje.

ycipk-1ivg00

Jacek Kuski zaznaczył w przemówieniu, że w piątek widzom brakuje "Korony królów", co wyraźnie widać w statystykach. Z tego też względu przygotował dla publiczności nową telenowelę "Leśniczówka". W każdy piątek zostaną wyemitowane dwa odcinki tej rodzinnej sagi (jeden po drugim). W formacie zobaczymy m.in. Jolantę Fraszyńską. twór do czołówki serialu nagrała Edyta Górniak, która uświetniła wiosenną ramówkę TVP swoim występem.

Dobra wiadomość dla fanów Joanny Brodzik. Na antenę Jedynki wraca "Pensjonat nad rozlewiskiem". Serial będzie można zobaczyć wieczorem o 21:35 w każdy wtorek.

Co ciekawe, TVP pomyślało też o futbolowych emocjach, które będą nam towarzyszyć latem. Od czerwca w kazdy czwartek pokazywany będzie sitcom "Trzecia połowa". Format odnosić się do tematyki piłkarskiej i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

ycipk-1ivg00

Nie samymi jedak serialami TVP stoi. Na antenie pozostają stare, dobrze sprawdzone formaty takie jak "Koło fotuny", "Familiada" i "Jeden z dziesięciu". Nowością będzie natomiast muzyczny program rozrywkowy z gwiazdami disco polo.

Sławomir skradł serca Polaków, a prezes Jacek Kurski dobrze o tym wie. Nic więc dziwnego, że w niedzielę w najlepszym czasie antenowym zostanie wyemitowany, prowadzony przez gwiazdora disco rocka nowy format muzycznym. W "Big music quiz" będą rywalizować dwie czteroosobowe drużyny. Jak nie trudno się domyślić, uczestnicy będą odpowiadać na pytania muzyczne.

Wiosną w TVP możemy się spodziewać hucznych obchodów rocznic wydarzeń historycznych. Zostanie też uczczona pamięć wielkich Polaków (m.in. Jana Pawła II i Chopina). Jak na samym początku swojego przemówienia zaznaczył Jacek Kurski, widzowie mogą się spodziewać propozycji zagrzewających narodową dumę.

ycipk-1ivg00
ONS.pl
Podziel się

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ivg00

ycipk-1ivg00
ycipk-1ivg00