O jej wpadce na wizji mówi cały świat. Teraz się tłumaczy

O wpadce Noeli Novillo  mówi cały świat
O wpadce Noeli Novillo mówi cały świat
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. MAM

01.06.2021 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Argentyńska prezenterka, która ośmieszyła się na wizji, ogłaszając śmierć dramatopisarza Williama Shakespeare'a, wydała publiczne oświadczenie. Informacja o wpadce Noeli Novillo rozeszła się wirusowo i dotarła także do Polski.

Argentyńska prezenterka od tygodnia mierzy się z wątpliwą sławą. Pracownica Canal 26 poinformowała telewidzów o śmierci Williama Shakespeare'a, który był jedną z pierwszych osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Problem w tym, że myślała, że to (zmarły przed ponad 400 laty) słynny dramatopisarz.

Media interesowały się losami Williama Billa Shakespeare'a (sam używał drugiego imienia), od kiedy oficjalnie stał się drugim na świecie, a pierwszym w Wielkiej Brytanii, człowiekiem zaszczepionym przeciw Covid-19. Nie bez znaczenia było też imię i nazwisko starszego mężczyzny, które od razu przykuło uwagę komentatorów. Któż nie kojarzy autora "Romea i Julii", "Makbeta" czy wielu innych wielkich dzieł literatury?

Noelia Novillo publicznie połączyła ich jednak w jedną osobę, zyskując wątpliwą sławę nie tylko w Argentynie. Informacja o kuriozalnej wpadce wirusowo rozeszła się po całym świecie. Prezenterka odniosła się do pomyłki zarówno na wizji, jak i w swoich mediach społecznościowych. "Kocham i szanuję swoją pracę w Canal 26. W zalewie wielu wiadomości brakuje czasem kropki, przecinka i może się coś takiego zdarzyć" - stwierdziła.

"Po takim upadku powstaje się silniejszym, w życiu upada się i wstaje. Musimy uczyć się na błędach" - dodała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także