Trwa ładowanie...
d2140a5

Prezenterka rosyjskiej TV wybuchła śmiechem. Informowała o podwyżkach

Aleksandra Nowikowa jest teraz najsłynniejszą rosyjską prezenterką na świecie, choć cena tej sławy może być bardzo wysoka. Czytając wiadomości w reżimowej telewizji wybuchła śmiechem, kiedy dotarł do niej sens przekazywanej informacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagranie z rosyjską prezenterką robi furorę w sieci
Nagranie z rosyjską prezenterką robi furorę w sieci (Youtube.com)
d2140a5

W sieci pojawił się fragment programu informacyjnego "Wiesti-Kamczatka", który może przekreślić karierę Nowikowej. Prezenterka narodowej telewizji nie potrafiła opanować śmiechu, gdy przyszło jej informować o stawkach nowych świadczeń społecznych. Spontaniczna reakcja nie była pokazywana na żywo, ale ktoś wrzucił fragment na YouTube, gdzie został już odtworzony ponad 500 tys. razy.

Jak tłumaczy portal Belsat.eu, Nowikowa miała poinformować widzów o tym, że "inwalidom, weteranom, rencistom i innym tzw. posiadaczom ulg federalnych podniesiono świadczenia o 3 proc.". Prezenterka nie dała rady przeczytać z kamienną twarzą, że "1155 rubli (ok. 70 zł) zainteresowani mogą przeznaczyć na tzw. pakiet socjalny".

d2140a5

"Na przejazdy międzynarodowe, czytaliście? 137 rubli na turnus w sanatorium, a resztę na przejazdy międzynarodowe tam i z powrotem" – śmiała się prezenterka, zwracając się do kolegów z reżyserki.

"Rozumiecie? 1,5 tys., z czego 900 na lekarstwa, 137 na sanatoria, a pozostałe pieniądze na przejazd!" – nie dowierzała rozbawiona Nowikowa.

Zobacz także: Wpadka dziennikarki na antenie TVN24. Filmik stał się hitem internetu

"Naprawdę mam nadzieję, że prezenterka nie będzie miał problemów. Chociaż oczywiście jest to mało prawdopodobne" – czytamy w komentarzach na YouTube. "Dziewczyna jest miła i trzeba zrozumieć, że ona nie drwi, ale po prostu nie wytrzymała, czytając te bzdury".

d2140a5

Obejrzyj: Popis jeździectwa Kim Dzong Una w koreańskiej telewizji

d2140a5

Podziel się opinią

Share
d2140a5
d2140a5