Trwa ładowanie...

Prequel "Gry o tron" w natarciu! HBO szykuje niespodziankę dla fanów

O tym, że powstanie prequel "Gry o tron", mówiono już od dawna. Okazało się jednak, że jeden z nich - "The Long Night" - nie spełnił oczekiwań. HBO przyszykowało jednak dla fanów nie lada niespodziankę.

Share
Prequel "Gry o tron" w natarciu! HBO szykuje niespodziankę dla fanów
Źródło: Materiały prasowe
dmypfz8

Sukces komercyjny, jaki osiągnęła "Gra o tron", jest niewątpliwy. Platforma HBO, która wyprodukowała serial, nie zamierza osiąść na laurach po zakończeniu serii. Mają bowiem materiał na co najmniej kilka historii powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z kultową ekranizacją.

Początkowo producenci planowali nakręcić serial rozgrywający się kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z "Gry o tron", ale niestety pierwszy odcinek ich nie zadowolił. Showrunnerka Jane Goldman próbowała go naprawić, jednak się nie udało. Nie wiadomo czy "The Long Night" w ogóle powstanie. Nie oznacza to jednak porzucenia kolejnych projektów!

Na Twitterze pojawiła się bowiem informacja o tym, że HBO zdecydowało się przedstawić losy Targaryenów. Radosna wiadomość została przekazana podczas oficjalnej konferencji platformy. "House of Dragons" będzie miał 10 odcinków, a zdjęcia ruszą już niebawem.

Za scenariusz odpowiadają George R. R. Martin i Ryan Condal, zaś showrunnerem został Miguel Sapochnik, który nakręcił najważniejsze odcinki bitewne z "Gry o tron". Nic tylko czekać!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dmypfz8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmypfz8
dmypfz8