Trwa ładowanie...

Premiery kinowe w WP Pilot. Usługa PPV w ramach akcji "Kino WP Pilot"

Od kwietnia WP Pilot uruchomi usługę Pay Per View (PPV) w ramach akcji "Kino WP Pilot". Premierowo będzie można zobaczyć najlepsze filmy ostatnich miesięcy.

Premiery kinowe w WP Pilot. Usługa PPV w ramach akcji "Kino WP Pilot"Źródło: Materiały prasowe
d1wv0k3
d1wv0k3

Pierwszym filmem w usłudze PPV w ramach akcji "Kino WP Pilot" będzie produkcja dramat "Na noże" z Danielem Craigiem. Jego premiera w środę 8 kwietnia o godzinie 20:00.

– WP Pilot jako prawdopodobnie pierwszy serwis telewizyjny na świecie wprowadza filmową usługę pay per view. Jak w kinie, puszczamy filmy tylko o określonej godzinie. W zamian są to gorące premiery w absolutnie najniższej na rynku cenie. Być może w przyszłości ten model zastąpi kino. Na razie mamy po prostu nadzieję, że widzowie WP Pilota dostają od nas coś wyjątkowego – mówi prezes WP Pilot, Tomasz Machała.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

WP Pilot zaplanował już kolejne premiery. W czwartek 9 kwietnia o tej samej godzinie zobaczymy film "21 mostów", a w piątek 10 kwietnia o tej samej porze oscarowy hit "Parasite".

d1wv0k3

Możliwość obejrzenia filmu będzie dostępna w promocyjnej cenie. Zapłacimy jedynie 12,90 zł za seans.

– Od kilku tygodni kina są zamknięte, niestety nie wiemy, kiedy ta sytuacja się skończy. Dlatego premiera lub emisja filmu w modelu PPV z patronatem Wirtualnej Polski i zapewnienie mu szerokiej promocji w serwisach własnych to bardzo dobre rozwiązanie dla dystrybutorów, którzy nie chcą przenosić swoich premier – mówi Anna Szuszkiewicz, manager ds. promocji i sponsoringu w WP.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

d1wv0k3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wv0k3