Premierowe odcinki czwartego sezonu "Ucha prezesa" w każdą niedzielę, o 20.00. Nie będzie litości dla polityków!

4 sezon, tworzony przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju jest możliwy do obejrzenia wyłącznie na antenie Telewizji WP oraz trzy dni wcześniej na platformie Showmax.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Ucho prezesa"
Kadr z serialu "Ucho prezesa" (Materiały prasowe)
WP

Choć od emisji pierwszego odcinka "Ucha prezesa" nie minęły jeszcze dwa lata, to serial już uznawany jest za kultowy. Wszystko dzięki temu, że twórcy z ogromną błyskotliwością prezentują aktualne wydarzenia w krzywym zwierciadle. Niektórzy politycy drżą w obawie, by nie zostać sparodiowanym na ekranie, inni wręcz przeciwnie - nie ukrywają rozbawienia postaciami, do których stworzenia byli inspiracją. Mamy złą wiadomość dla wszystkich urzędujących przy ul. Wiejskiej. "Ucho prezesa" wraca i zapowiada się śmieszniej niż kiedykolwiek.

WP

Trzeba przyznać, że wyśmiewanie przywar polskiej elity, wyjątkowo przypadło do gustu widzom. Produkcja zadebiutowała na platformie YouTube 9 stycznia 2017 roku. Już po tygodniu od premiery pierwszy odcinek zanotował 4 miliony odsłon. Kolejne epizody również cieszyły cię wielkim zainteresowaniem. Niebawem zobaczymy już 4 sezon miniserialu, tworzonego przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trafi on na antenę telewizji WP.

Materiały prasowe
Podziel się

Jak myślicie, kogo tym razem postanowili "przemaglować" scenarzyści? Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Telewizji WP, w każdą niedzielę, o 20.00.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP