Trwa ładowanie...

Premierowe odcinki czwartego sezonu "Ucha prezesa" w każdą niedzielę, o 20.00. Nie będzie litości dla polityków!

4 sezon, tworzony przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju jest możliwy do obejrzenia wyłącznie na antenie Telewizji WP oraz trzy dni wcześniej na platformie Showmax.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Premierowe odcinki czwartego sezonu "Ucha prezesa" w każdą niedzielę, o 20.00. Nie będzie litości dla polityków!Źródło: Materiały prasowe
d1ucxsz
d1ucxsz

Choć od emisji pierwszego odcinka "Ucha prezesa" nie minęły jeszcze dwa lata, to serial już uznawany jest za kultowy. Wszystko dzięki temu, że twórcy z ogromną błyskotliwością prezentują aktualne wydarzenia w krzywym zwierciadle. Niektórzy politycy drżą w obawie, by nie zostać sparodiowanym na ekranie, inni wręcz przeciwnie - nie ukrywają rozbawienia postaciami, do których stworzenia byli inspiracją. Mamy złą wiadomość dla wszystkich urzędujących przy ul. Wiejskiej. "Ucho prezesa" wraca i zapowiada się śmieszniej niż kiedykolwiek.

Trzeba przyznać, że wyśmiewanie przywar polskiej elity, wyjątkowo przypadło do gustu widzom. Produkcja zadebiutowała na platformie YouTube 9 stycznia 2017 roku. Już po tygodniu od premiery pierwszy odcinek zanotował 4 miliony odsłon. Kolejne epizody również cieszyły cię wielkim zainteresowaniem. Niebawem zobaczymy już 4 sezon miniserialu, tworzonego przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trafi on na antenę telewizji WP.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak myślicie, kogo tym razem postanowili "przemaglować" scenarzyści? Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Telewizji WP, w każdą niedzielę, o 20.00.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ucxsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ucxsz