Trwa ładowanie...
baza ludzi
23-07-2014 11:24

Premiera programu "Stalking - zła miłość" z udziałem Małgorzaty Foremniak

Premiera programu "Stalking - zła miłość" z udziałem Małgorzaty ForemniakŹródło: ID
d1gwk83
d1gwk83

Wielu marzy o tym, by stać się dla kogoś całym światem. Jest jednak znaczna grupa ludzi, którzy daliby wszystko, by już nigdy nie być dla kogoś oczkiem w głowie, nie słyszeć komplementów, dowodów sympatii i miłosnych wyznań. Ci ludzie to ofiary stalkingu, zjawiska, które z dnia na dzień przybiera na sile. Z emocjonalnym prześladowaniem miało do czynienia już niemal 3 miliony Polaków, z czego prawie 70% stanowiły kobiety.

Ofiar Stalera Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że przypadkowe spotkanie, niewinny telefon czy sprzeczka może być początkiem koszmaru. Wciąż niewiele osób wie, że takie zachowania są przejawem stalkingu i mogą być niebezpieczne. Mam nadzieję, że ten program uświadomi wszystkim, jak poważnym problemem jest uporczywe nękanie oraz w jaki sposób się przejawia. Mówi się, że stalking to problem gwiazd. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim borykają się z nim zwykli ludzie, którzy bardzo często nie wiedzą, czym jest stalking i jak go rozpoznawać. Pokutuje społeczne przyzwolenie tego typu zachowania, a ofiary stalkingu nie wiedzą, gdzie szukać pomocy, jak gromadzić dowody. Ten program ma uzmysłowić widzom potencjalne zagrożenia – mówi Małgorzata Foremniak.

Takie osoby często żyją w strachu o siebie i swoich bliskich. Nie wychodzą z domu, wpadają w depresję. A wszystko dlatego, że dla kogoś stali się obsesją. W każdym odcinku „Stalking – zła miłość” widzowie ID poznają historie takich osób. Jako gospodarz programu po krótce przedstawię przypadki, w których życie niczemu winnych ludzi w ciągu kilku chwil za sprawą obsesyjnych prześladowców zmieniło się w piekło – dodaje prowadząca program „Stalking – zła miłość”.

Aktorka opowie o zwykłych ludziach, którzy w wielu przypadkach myśleli, że spotkali miłość swojego życia. Niestety, było to jedynie złudzenie. Wielbiciel stał się prześladowcą, a obiekt westchnień – ofiarą. W pierwszych odcinkach widzowie poznają m.in. Dave’a, obsesyjnie zakochanego w Susan, a także Pecka, który z miłego chłopaka zmienił się w groźnego i nieprzewidywalnego prześladowcę. W jaki sposób przejawiało się zachowanie stalkerów? Do czego doprowadziły ich działania? Jak poradziły sobie z tym ich ofiary? Czy udało im się cało wyjść z opresji? Zobacz, jak z pozoru normalna znajomość może przerodzić się w koszmar. Premiera programu „Stalking – zła miłość” z udziałem Małgorzaty Foremniak już w czwartek, 24 lipca, o godzinie 21:00, na kanale ID.

d1gwk83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwk83