Trwa ładowanie...

Premiera programu "Plan zbrodni" już w środę na kanale ID

Share
Premiera programu "Plan zbrodni" już w środę na kanale ID
Źródło: ID
ds1ylgx

„Plan zbrodni” to opowieść o nieszczęśliwych miłościach, źle ulokowanych uczuciach, zdradach i oszustwach. Każdy odcinek pokazuje, jak obsesyjne pożądanie, namiętności i pragnienia przeradzają się w toksyczne związki i intrygi. Widzowie przekonają się, do czego mogą posunąć się ludzie pod wpływem tej niebezpiecznej mieszanki negatywnych emocji. O swoich przeżyciach opowiedzą ci, którzy znaleźli się w śmiertelnych sidłach miłości.

Jedną z bohaterek programu będzie Chanin Starbuck, matka piątki dzieci, która próbuje ułożyć sobie życie po rozwodzie. W sieci poznaje czarującego mężczyznę, co przywraca jej wiarę w miłość i napawa nadzieją na upragniony happy end. Ostatecznie jednak okazuje się, że jej nowy kochanek nie jest tym za kogo się podawał, a ich znajomość staje się początkiem koszmaru. W jednym z odcinków widzowie poznają także Freda i Jennifer – małżeństwo idealne. Ich spokój zburzy pojawienie się młodej, pięknej pani doktor. Jennifer nie da jednak za wygraną i będzie walczyć o swoją miłość i dawne sielskie życie u boku męża. Dla kogo z tej trójki miłosna batalia skończy się tragicznie?

Poznaj historie ludzi, którzy padli ofiarą brutalnych aktów przemocy napędzanych żądzą i namiętnościami. Premiera programu „Plan zbrodni” w środę, 23 lipca, o godzinie 21:00, na kanale ID.

ds1ylgx

Podziel się opinią

Share
ds1ylgx
ds1ylgx