Trwa ładowanie...
18-06-2014 11:46

Premiera programu "Kobiety, które niosły śmierć" 21 czerwca na kanale ID

Premiera programu "Kobiety, które niosły śmierć" 21 czerwca na kanale IDŹródło: ID
d3xu7yh
d3xu7yh

Program "Kobiet, które niosły śmierć" to niewiarygodne historie, w których pierwszoplanową rolę gra słaba płeć, choć w tym przypadku zdecydowanie nie można odmówić bohaterkom siły i determinacji. W każdym z odcinków przedstawione zostaną cztery zabójstwa, jakich nierzadko dopuściły się na pozór urokliwe i budzące zaufanie kobiety. Widzowie dowiedzą się, co popchnęło je do tak drastycznych czynów oraz w jaki sposób planowały swoje zbrodnie.

Wśród bohaterek znajdzie się m.in. Tiffany Cole, która postanowi zemścić się na dwójce niewinnych staruszków. Dziewczyna porwie parę. Tym bardziej wyda się to nieprawdopodobne i szokujące, gdy okaże się, że ci mili, starsi ludzie pomogli jej w trudnych chwilach. Wstrząsająca będzie też historia 8-letniej dziewczynki, która padła ofiarą nauczycielki, Melissy Huckaby. Kobieta nafaszerowała ją narkotykami. Czy udało jej się uwolnić?

Każdy kolejny odcinek będzie poruszał będzie zatrważające, tragiczne historie ludzi, którzy stanęli na drodze szalonym, bezlitosnym kobietom. Całość opatrzona będzie komentarzami ekspertów. Usłyszymy zarówno opinie agentki FBI i specjalistki od tworzenia portretów psychologicznych, Candice DeLong, jak i patologa sądowego, dr Janis Amatuzio.

Premiera programu „Kobiety, które niosły śmierć” w sobotę, 21 czerwca, o godzinie 22:00, na kanale ID.

d3xu7yh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xu7yh