Trwa ładowanie...
21-01-2009 12:14

Premiera piątego sezonu "Lost: Zagubieni"

Premiera piątego sezonu "Lost: Zagubieni"Źródło: ABC Network
dlqvuk5
dlqvuk5

Już dziś amerykańscy widzowie zobaczą nowe, premierowe odcinki serialu "Lost: Zagubieni".

Amerykańska stacja ABC wyemituje dziś dwa pierwsze odcinki piątego sezonu. Seria ta będzie składać się z 17 odcinków. W Polsce 5 sezon najszybciej zobaczą abonenci platformy cyfrowej N - już od 28 stycznia w ramach usługi VoD. W drugiej kolejności 5 sezon zostanie wyemitowany na stacji AXN. Prawdopodobnie dopiero jesienią zobaczymy nowe odcinki na kanale TVP1.

Producenci podkreślają, że możemy w tym roku spodziewać się wielu niespodzianek. W piątym sezonie słynna szóstka ocalałych, "Oceanic 6", postanowi powrócić na wyspę. Jack, początkowo sceptyczny wobec tego pomysłu, będzie musiał namówić pozostałych do powrotu. Nie będzie to łatwe, ponieważ każdy z ocalałych ma teraz zupełnie nowe życie i wiele spraw na głowie.

Dowiemy się czy Jin, mąż Sun, rzeczywiście zginął czy też nie. Zobaczymy co stało się z Desmondem i Penny po powrocie z wyspy. Na wyspie z kolei pozostał m.in. Locke, Sawyer oraz trójka naukowców, których poznaliśmy w sezonie 4. Prawdopodobnie w nowych odcinkach zobaczymy ponownie postacie takie jak: Christian Shephard, Rousseau, Richard Alpert i Clair.

dlqvuk5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlqvuk5