Trwa ładowanie...
zakazane imperium
20-01-2011 14:38

Pozytywne recenzje serialu "Zakazane imperium"

Pozytywne recenzje serialu "Zakazane imperium"Źródło: HBO
d3w6qkc
d3w6qkc

Zakazane imperium, opowiadająca o Ameryce lat 20-tych nowa produkcja HBO, została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność - czytamy na oficjalnej stronie serialu.

Okres historyczny, o którym opowiada serial dzieli społeczeństwo. Jedni twierdzą, że był to czas rozkwitu życia kulturalnego i towarzyskiego, inni przypominają, że właśnie wtedy nastąpił drastyczny wzrost przestępczości zorganizowanej.

Jednak opinie krytyków co do serialu były jednogłośne. Oto kilka z nich:

„Wierzę, że serial ten spełni wszelkie oczekiwania. Z drugiej strony, czy chciałbym, by wszystkich zaskoczył? Oczywiście.”
Michael Lombardo, dyrektor programowy HBO US

d3w6qkc

„Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej znakomitych i interesujących seriali nowego sezonu”

Robert Lloyd, Los Angeles Times Television
„Jeśli nie obejrzycie „Zakazanego Imperium” to przegapicie najwspanialszy dramat telewizyjny, jaki kiedykolwiek powstał nie tylko w HBO, ale i w całej telewizji.”
Ethan Anderton, Collider.com

„Po pierwszym sezonie, mam wrażenie, że to dopiero początek. Mam nadzieję, że będzie mi dane oglądać tych bohaterów przez lata.”
Sean Gandert, Paste Magazine

„Twórcy „Zakazanego imperium” dołożyli wszelkich starań, by widz doświadczył atmosfery czasów prohibicji i miał wrażenie, że osobiście bierze udział w wydarzeniach tamtych lat. Ja osobiście rzadko czułam się aż tak nimi zaabsorbowana.”
Nancy Franklin, The New Yorker

d3w6qkc

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3w6qkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w6qkc