Trwa ładowanie...
pozostawieni
11-12-2015 03:03

''Pozostawieni'' z trzecim i ostatnim sezonem

''Pozostawieni'' z trzecim i ostatnim sezonem
d4gzblv
d4gzblv

Telewizja HBO podjęła decyzję o realizacji kolejnego - trzeciego i zarazem ostatniego sezonu serialu "Pozostawieni".

Realizacją nowych odcinków zajmie się Damon Lindelof, którego wspierać będzie twórca literackiego pierwowzoru - Tom Perrotta.

- Nigdy wcześniej nie dawano mi tak wiele twórczego wsparcia, jak w HBO w czasie pracy nad dwoma ostatnimi sezonami "Pozostawionych" - powiedział Lindelof. - Wszyscy - Tom, ja oraz nasz niesamowity zespół scenarzystów i producentów - dołożyliśmy wszelkich starań, by te dwa sezony były niczym powieści - z początkiem, środkiem i końcem. Gdy zamknęliśmy pracę nad sezonem drugim, zdaliśmy sobie sprawę, że cała seria musi powtórzyć ten sam schemat. Mamy więc skończone początek i środek. Jesteśmy szczęśliwi, że teraz będziemy mogli przedstawić widzom finał. Finał szalenie niejednoznaczny i - mam nadzieję - megaemocjonujący, jak wszystko, co łączy się z "Pozostawionymi".

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla serialu było tajemnicze zniknięcie 2 procent mieszkańców Ziemi. Ci, którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

Gwiazdami serialu są Justin Theroux, Carrie Coon, Christopher Eccleston i Liv Tyler.

d4gzblv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv