Trwa ładowanie...
pozostawieni
11-08-2015 21:34

''Pozostawieni'' w polskim HBO w październiku

''Pozostawieni'' w polskim HBO w październiku
d35j6ti
d35j6ti

Drugi sezon serialu HBO "Pozostawieni" ("The Leftovers") będzie można oglądać od 5 października w HBO i HBO GO.

Po tajemniczym zniknięciu 2 procent mieszkańców Ziemi, ci którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W pierwszym sezonie serialu po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie. W drugim sezonie wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Niedługo po przeprowadzce do Jarden, w stanie Teksas, rodzina Garveyów poznaje sąsiadów - rodzinę Murphych: Johna (Kevin Carroll)
i Erikę (Regina King)
oraz ich nastoletnie bliźniaki - Evie (Jasmin Savoy Brown) i Michaela (Jovan Adepo). Matt Jamison (Christopher Eccleston) i jego żona Mary (Janel Moloney)
, która nadal nie wyzdrowiała w pełni po poważnym wypadku samochodowym, są zachwyceni niezwykłym, teksańskim miasteczkiem. Wierzą, że ich rodzinę czeka tam szczęśliwa przyszłość.

d35j6ti

W tym samym czasie była żona Kevina, Laurie Garvey (Amy Brenneman) odchodzi z sekty Winnych Pozostałych i dołącza do swojego syna. Tom (Chris Zylka) znalazł w końcu w życiu cel, który pozwala mu wyciszyć ból. Meg (Liv Tyler) nadal jest członkiem Winnych Pozostałych, ale nie jest to już ta sama sekta, do której niegdyś dołączyła.

Nowa odsłona składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial "Lost: Zagubieni") i pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za film "Małe dzieci").

Premierowe odcinki można będzie oglądać w poniedziałki równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

d35j6ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j6ti