Trwa ładowanie...
pozostawieni

''Pozostawieni'' - nowy zwiastun i zdjęcia z drugiego sezonu

Share
''Pozostawieni'' - nowy zwiastun i zdjęcia z drugiego sezonu
d1dj18f

Telewizja HBO przedstawiła nowe materiały promujące zbliżającą się premierę drugiego sezonu serialu "Pozostawieni".

Pod tym adresem można obejrzeć zarówno fotosy z serialu, jego plakat, jak i krótki zwiastun.

d1dj18f

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla serialu jest tajemnicze zniknięcie 2 procent mieszkańców Ziemi. Ci, którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W pierwszym sezonie po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie. W drugiej serii wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Nowa odsłona składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial "Lost: Zagubieni") i pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za film "Małe dzieci").

Premierowe odcinki można będzie oglądać od 5 października - w poniedziałki - równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

d1dj18f

Podziel się opinią

Share
d1dj18f
d1dj18f