''Pozostawieni'' - nowy zwiastun i zdjęcia z drugiego sezonu

''Pozostawieni'' - nowy zwiastun i zdjęcia z drugiego sezonu

10.09.2015 03:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja HBO przedstawiła nowe materiały promujące zbliżającą się premierę drugiego sezonu serialu "Pozostawieni".

Pod tym adresem można obejrzeć zarówno fotosy z serialu, jego plakat, jak i krótki zwiastun.

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla serialu jest tajemnicze zniknięcie 2 procent mieszkańców Ziemi. Ci, którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garveyów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba.

W pierwszym sezonie po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie. W drugiej serii wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Nowa odsłona składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial "Lost: Zagubieni") i pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za film "Małe dzieci").

Premierowe odcinki można będzie oglądać od 5 października - w poniedziałki - równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także