Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
seriale polskie
oprac. Anna Ryta
10-01-2018 07:44

Poznajcie niezwykłą dziewczynkę i jej przyjaciela. "Księżniczka Hania i Grymasek" na antenie MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do poznawania otaczającego ich świata wraz z małą Hanią i jej przyjacielem Grymaskiem. Codzienne sytuacje stawiają wiele wyzwań, a pokonywanie ich to wielka przygoda! Premiera serialu "Księżniczka Hania i Grymasek" 25 grudnia, o godz. 10:40 w MiniMini+.

Poznajcie niezwykłą dziewczynkę i jej przyjaciela. "Księżniczka Hania i Grymasek" na antenie MiniMini+Źródło: Materiały prasowe
d38ulyv
d38ulyv

Za górami, za lasami leży sobie Królestwo. Żyjąca w nim radosna i bardzo ciekawa świata Księżniczka Hania posiada niezwykłą zdolność znajdowania rozwiązań w trudnych sytuacjach. Dziewczynka nie ma rodzeństwa, dlatego pewnego dnia postanawia zaadoptować zwierzątko. Tak oto w Pałacu zjawia się Grymasek, który widzi wszystko w czarnych kolorach. Czy pomimo różnic uda się im zaprzyjaźnić? Co powiedzą Tata Król i Mama Królowa, gdy zobaczą nowego mieszkańca zamku? Czy przyjaciel Hani - Franek polubi grymaśne stworzonko? Mali widzowie dowiedzą się wszystkiego, oglądając serię przygód tej niezwykle sympatycznej pary.

"Księżniczka Hania i Grymasek" to pełna humoru seria animowana dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Opowiada o perypetiach małej księżniczki i jej przyjaciela, marudnego Grymaska. Przyjaciele wspólnie odkrywają otaczający ich świat przeżywając kolejne przygody. Razem uczą się empatii, poznają własne możliwości, odkrywają korzyści płynące ze współpracy oraz dowiadują się jak ważne jest umieć wybaczać i dlaczego warto być pomocnym.

Rybka MiniMini zaprasza małych widzów na premierę animacji "Księżniczka Hania i Grymasek" od 25 grudnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 10:40 w MiniMini+!

d38ulyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38ulyv