Trwa ładowanie...

Poznaj największe kompleksy gwiazd!

Poznaj największe kompleksy gwiazd!Źródło: Kapif
d1wrrn7
d1wrrn7

[

]( http://www.fakt.pl )

Choć cały świat zachwyca się ich talentem i urodą, oni wciąż znajdują w sobie same wady.

Za duży nos, zbyt szerokie biodra czy aż nadto krągła pupa – piękni i sławni potrafią znaleźć dziurę w całym i użalać się nad niezbyt istotnymi defektami swojego ciała. Zapominają, że nikt nie może być przecież doskonały. Nawet w show-biznesie. I lepiej mieć małe wady, niż być posądzanym o narcyzm i operacje plastyczne. Fani przecież nie będą kochać pozbawionych osobowości i cech szczególnych plastikowych lalek. Wolą za to słuchać wzruszających opowieści swoich idoli o dręczących ich kompleksach.

d1wrrn7

Prince – Jest za niski
Prince należy do osób wielkich duchem, małych ciałem. I choć jest dumny ze swojego talentu muzycznego, niski wzrost nie daje mu spokoju. To właśnie z tego powodu mierzący zaledwie 154 cm wzrostu Prince wylansował modę wśród mężczyzn na noszenie butów na wysokim obcasie.

Kayah – Okropny nos
*http://teleshow.pl/pid,51,title,Kayah,gwiazda.htmlKayah* nigdy nie ukrywała, że jest osobą zakompleksioną. Ze wszystkich swoich defektów najbardziej jednak nie lubiła nosa. To dlatego gwiazda zdecydowała się na operację plastyczną. Ale choć odbyła się ona już wiele lat temu, gwiazda wciąż narzeka na swój wygląd.

Kasia Kowalska – Piegi
Dzieciństwo Kasi Kowalskiej byłoby szczęśliwie, gdyby nie... piegi. Piosenkarka jako mała dziewczynka zamartwiała się, że wygląda, jakby opalała się przez sitko. I sięgała po drastyczne środki, by to zmienić. – Stosowałam środki wybielające, bo bardzo chciałam mieć gładką skórę – wyznała. Teraz wciąż nie jest zadowolona z urody pieguski, ale przynajmniej stosuje normalne kremy.

Keira Knightley – Za duża pupa
Keira w dość zdumiewający sposób postrzega swoje ciało. Gdy wszyscy się zamartwiają, czy brytyjska gwiazda przypadkiem nie jest za chuda i nie cierpi na anoreksję, ona twierdzi, że ma zdecydowanie za dużą pupę. Keira Knightley powinna dokładniej przyjrzeć się sobie w lustrze i poważnie popracować nad samoakceptacją.

d1wrrn7

Anja Rubik – Za szerokie biodra
Anja dzięki swojej urodzie zarabia miliony dolarów. I pracy top modelki zazdroszczą jej dziewczyny z całego świata. *http://teleshow.pl/pid,174,title,Anja-Rubik,gwiazda.htmlAnja Rubik* wcale jednak nie uważa się za piękność. I ma dużo zastrzeżeń do swojej figury. – Nie lubię w sobie kilku rzeczy, najbardziej bioder – wyznała w jednym z wywiadów. Na szczęście ten kompleks nie przeszkadza jej w eksponowaniu wdzięków na pokazach mody bieliźnianej.

Mariah Carey – Fatalna twarz
Mariah bardzo niefortunnie rozpoczęła karierę. Na początku usłyszała wiele niezbyt pochlebnych słów, które bolą ją do dziś. – Miałam 19 lat. Ktoś z wytwórni płytowej powiedział mi wtedy: twarz jest twoją największą wadą. Unikaj zdjęć, które koncentrują na niej wzrok, bo masz fatalną twarz – wyznała niedawno gwiazda. Nic dziwnego, że po takich przeżyciach Mariah Carey nie odzyskała pewności siebie.

Maja Sablewska – Za długie nogi
Całe życie miałam kompleks nóg. Zawsze uważałam, że są za długie. Od najmłodszych lat byłam najwyższa wśród rówieśników i źle się z tym czułam. Miałam wrażenie, jakbym chodziła na szczudłach – wyznała na naszym łamach *http://teleshow.pl/pid,185,title,Maja-Sablewska,gwiazda.htmlMaja Sablewska*Celebrytka nie przewidziała jednak, że to właśnie dzięki długim zgrabnym nogom stanie się sławna i będzie mogła konkurować ze swoimi byłymi podopiecznymi: Dodą i Edytą Górniak.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Głośne rozstania w show-biznesie! RANKING

d1wrrn7

Zobacz także:

d1wrrn7

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wrrn7