Trwa ładowanie...

Pożegnała się z programem. Widzowie... nie są zaskoczeni

Trzecia edycja "Love Island: Wyspa miłości" ruszyła pełną parą. Z programem musiała pożegnać się pierwsza uczestniczka. Natasha nie zyskała sympatii widzów. Dlaczego?

Natasha opuściła "Love Island"Natasha opuściła "Love Island"Źródło: Materiały prasowe
d31k6yy

Polska wersja "Love island" przyciąga przed ekrany telewizorów rzeszę widzów, którzy potem chętnie obserwują nowe gwiazdki w mediach społecznościowych. Program dla wielu jest trampoliną do uzyskania popularności, kontraktów reklamowych i nowych projektów zawodowych. Wydaje się, że uczestnicy powinni być nauczeni dzięki dwóm poprzednim edycjom, że niewybredne komentarze na temat pozostałych mieszkańców Wyspy Miłości mogą obrócić się przeciwko nim.

W niedzielę, 7 marca, w programie nastąpiło "przeparowanie". Wybierali panowie, a to oznacza, że z programem musiała pożegnać się jedna z dziewczyn. Padło na Natashę, która nie znalazła wśród Islandersów osoby, z którą mogłaby stworzyć związek.

Zobacz: Pary z "Love Island", które się rozstały

Przeparowanie nieco zmieniło układ par w willi. Piotrek zgodnie z przewidywaniami wybrał Stellę, a drugi Piotr po romantycznej randce i pierwszym pocałunku chciał kontynuuwać relację z Walerią. Maciej po próbach poznania innych dziewczyn wybrał Anię. Mateusz bez chwili zwątpienia wybrał Caroline, a Dawid postanowił zmienić Olę, na drugą Olę... Natrudniejsza decyzja czekała na Daniela. Islander mając do wyboru Natashę i Olę, zdecydował się stworzyć związek z Olą.

d31k6yy

Decyzją Islandersów Wyspę Miłości opuściła Natasha. Wyspiarka przyznała, że co prawda nie znalazła miłości swojego życia, ale poznała ludzi, z którymi na pewno nie straci kontaktu.

Odejście Natashy rozbudziło dyskusję wśród fanów programu. "To było do przewidzenia" - czytamy w komentarzach. "Była w telewizji, mogła ugryźć się w język" - pisze inna użytkowniczka, odnosząc się do sytuacji z programu, kiedy to Natasha mówiła wprost, że brzydzi się Danielem, z którym była w parze. Widzowie jednak słusznie punktują, że obojętnie co mówiła Natasha w programie, nie zasługuje na hejt.

"Szanuję za wejście do programu! Wszystkiego dobrego po za willą, Natasha!" - napisał Mundek z drugiej edycji show Polsatu.

d31k6yy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31k6yy