RozrywkaPowstaje scena na Festiwal Wrocław "Dozwolone od lat 18"

Powstaje scena na Festiwal Wrocław "Dozwolone od lat 18"

Powstaje scena na Festiwal Wrocław "Dozwolone od lat 18"
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

10.06.2015 15:29, aktual.: 10.06.2015 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 12 czerwca podczas Festiwalu "Dozwolone od lat 18"na jednej scenie wystąpią legendy polskiej piosenki. W muzyczną podróż w czasie zabiorą nas: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Jerzy Połomski, Wojciech Gąssowski oraz zespół Czerwone Gitary, a gospodarzem będzie Robert Janowski. O wyjątkowości Festiwalu świadczy elektryzujący skład artystyczny, ale też magia miejsca, jakim jest Stadion Wrocław: to właśnie na nim do wspólnej zabawy zostaną porwani przedstawiciele wszystkich generacji.

Już od poniedziałku trwają prace produkcyjne na Stadionie Wrocław. Przy budowie sceny o niebagatelnych rozmiarach 18 x 30 m pracuje ponad 50 osób a sprzęt przywożony jest na kilkunastu tirach. W ostatni dzień budowy zostanie zamontowanych 10 ekranów ledowych, które będą odgrywały ważną rolę przy efektach wizualnych podczas koncertu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się Festiwal "Dozwolone Od lat 18" , organizatorzy postanowili udostępnić do sprzedaży dodatkowe pule biletów w promocyjnych cenach, otwierając dla publiczności kolejne sektory. Bilety w cenach 29 zł, 59 zł oraz 89 zł można kupić na ebilet.pl. Dostępne są również bilety VIP, w ramach których goście dodatkowo uczestniczą w wyjątkowej kolacji.

Artyści, którzy tworzą wciąż żywą historię polskiej muzyki rozrywkowej, zapraszają na Stadion we Wrocławiu, by już 12 czerwca wspólnie przeżyć atmosferę tamtych prywatek, ponownie wsłuchać się w morza szum i ptaków śpiew, a także przypomnieć sobie, że czas nas uczy pogody.

Formuła Festiwalu Dozwolone od lat 18 jest świetna- mówi Robert Janowski, gospodarz wydarzenia. To 5 godzin najlepszej muzyki w wydaniu mistrzów polskiej piosenki. Nie ograniczą się oni do przy tym do wykonania jednego czy dwóch utworów, ale zagrają całe koncerty, które pozwolą nam na nowo odkryć naszych ulubionych artystów i przeżyć niezwykłą podróż w czasie. Podróż wspaniałą, gdyż naszymi przewodnikami będą gwiazdy budujące fundamenty polskiego rock and rolla, których dawno nie widzieliśmy na jednej scenie. Ta siła i energia sprawią, że Festiwal Dozwolone od lat 18 z pewnością okaże się niezapomnianym muzycznym show, jakie zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim pokoleniom.

Wszystkie bilety zapewniają numerowane miejsca siedzące. Bilety w cenie już od 29 złotych do nabycia na eBilet.pl, Eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt oraz Saturn.Informacje o Festiwalu Wrocław "Dozwolone od lat" znajdują się na stronie: www.dol18.pl

Na festiwal zaprasza Wrocław Miasto Spotkań.

Organizator: MyMusic Events przy współpracy z Impart

Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także