Trwa ładowanie...

Powstaje scena na Festiwal Wrocław "Dozwolone od lat 18"

Share
Powstaje scena na Festiwal Wrocław "Dozwolone od lat 18"Źródło: mat. prasowe
d46bc92

Już 12 czerwca podczas Festiwalu "Dozwolone od lat 18"na jednej scenie wystąpią legendy polskiej piosenki. W muzyczną podróż w czasie zabiorą nas: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Jerzy Połomski, Wojciech Gąssowski oraz zespół Czerwone Gitary, a gospodarzem będzie Robert Janowski. O wyjątkowości Festiwalu świadczy elektryzujący skład artystyczny, ale też magia miejsca, jakim jest Stadion Wrocław: to właśnie na nim do wspólnej zabawy zostaną porwani przedstawiciele wszystkich generacji.

Już od poniedziałku trwają prace produkcyjne na Stadionie Wrocław. Przy budowie sceny o niebagatelnych rozmiarach 18 x 30 m pracuje ponad 50 osób a sprzęt przywożony jest na kilkunastu tirach. W ostatni dzień budowy zostanie zamontowanych 10 ekranów ledowych, które będą odgrywały ważną rolę przy efektach wizualnych podczas koncertu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszy się Festiwal "Dozwolone Od lat 18" , organizatorzy postanowili udostępnić do sprzedaży dodatkowe pule biletów w promocyjnych cenach, otwierając dla publiczności kolejne sektory. Bilety w cenach 29 zł, 59 zł oraz 89 zł można kupić na ebilet.pl. Dostępne są również bilety VIP, w ramach których goście dodatkowo uczestniczą w wyjątkowej kolacji.

d46bc92

Artyści, którzy tworzą wciąż żywą historię polskiej muzyki rozrywkowej, zapraszają na Stadion we Wrocławiu, by już 12 czerwca wspólnie przeżyć atmosferę tamtych prywatek, ponownie wsłuchać się w morza szum i ptaków śpiew, a także przypomnieć sobie, że czas nas uczy pogody.

Formuła Festiwalu Dozwolone od lat 18 jest świetna- mówi Robert Janowski, gospodarz wydarzenia. To 5 godzin najlepszej muzyki w wydaniu mistrzów polskiej piosenki. Nie ograniczą się oni do przy tym do wykonania jednego czy dwóch utworów, ale zagrają całe koncerty, które pozwolą nam na nowo odkryć naszych ulubionych artystów i przeżyć niezwykłą podróż w czasie. Podróż wspaniałą, gdyż naszymi przewodnikami będą gwiazdy budujące fundamenty polskiego rock and rolla, których dawno nie widzieliśmy na jednej scenie. Ta siła i energia sprawią, że Festiwal Dozwolone od lat 18 z pewnością okaże się niezapomnianym muzycznym show, jakie zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim pokoleniom.

Wszystkie bilety zapewniają numerowane miejsca siedzące. Bilety w cenie już od 29 złotych do nabycia na eBilet.pl, Eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt oraz Saturn.Informacje o Festiwalu Wrocław "Dozwolone od lat" znajdują się na stronie: www.dol18.pl

Na festiwal zaprasza Wrocław Miasto Spotkań.

d46bc92

Organizator: MyMusic Events przy współpracy z Impart

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d46bc92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46bc92
d46bc92